"N-TRAVEL"  Ceļojumu aģentūra:   +371 63 02 10 67

slide1.travel

NORVĒĢIJAS FJORDU KRUĪZS NO 149 EUR!

stockholm14
Ceļojuma datums:
 
26.09.2019 - 30.09.2019

Cena personai no 149 EUR

Ceļojuma cenā iekļauts:

  • Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā
  • Ekskursija pa Oslo
  • Ekskursija pa Stokholmu
  • 1 nakts ar brokastīm viesnīcā Oslo apkartnē (divvietīga izmitināšana)
  • Vieta četrvietīgā kajītē uz Tallinnk prāmja Rīga-Stokholma-Rīga, "С4" klase
  • Vieta komfortablā tūrisma klases autobusā

Papildus jūs varat iegādāties:

  • Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos - 40 EUR
  • Brauciens uz fjordiem — 55 € (bērniem līdz 12 gadiem - 40€) + biļete uz kuģīti (pieaugušo ~45 €, bērnu ~22.50 €)

Cenas pēc pieprasījuma:

 Iespējama piemaksa par kajītes klases maiņu  01.05, 07.05, 23.05, 15.08, 21.08, 04.09; 26.09. 12.06, 20.06   04.07, 18.07, 01.07.
 С3 (trīsvietīga izmitināšana)  10 EUR   15 EUR   20 EUR 
 С2 (divvietīga izmitināšana)  20 EUR  25 EUR  40 EUR 
 С1 (vienvietīga izmitināšana)  50 EUR  55 EUR  110 EUR 

A un B klases kajītes pēc pieprasījuma

Informācija par brīvo vietu pieejamību precizēt pie turoperātora

 Ēdināšana uz prāmja Pieaugušiem

Bērniem

12 -17 g.

Bērniem

6-11 g.

 Brokastis  10.50 EUR 6.50 EUR 4.50 EUR
 Vakariņas  33 EUR 15.50 EUR  10.50 EUR

PROGRAMMA.

undefined

1.DIENA

Tikšanās Rīgas ostā. Iekāpšana uz prāmja Tallinka Rīga - Stokholma. Apmešanās četrvietīgajās kajītēs, prāmja atiešana ~17:30.

2.DIENA

Prāmja ierašanās Stokholmā ~10:30. Pārbrauciens uz Oslo.
Vakara ekskursija pa pilsētu. Oslo atrodas gleznainā, simts kilometru garā Oslo fjorda sākumā, pilsētā ietilpst arī 40 salas, katra no kurām var apburt ar savu mākslinieciskumu.  Šī pilsēta ir unikāla, un ne tikai tāpēc, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta. Pilsēta ir fascinējoša no pirmās līdz pēdējai ielai. Šeit pilsētā, kurai ir gadsimtiem sena vēsture, nesen celtās ēkas apvienotas ar vēsturiskiem namiem, bet skaistie pakalni mijas ar mežiem un salām. Pilsēta apburs Jūs ar savu spontānumu, tīrību un ar patīkamu miera un harmonijas atmosfēru.
Izmitināšana Oslo apkartnē. Nakts viesnīcā.

3.DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Pēc vēlēšanās brauciens uz fjordu reģionu (par papildus samaksu 55 eiro (bērniem līdz 12 gadiem - 40€) +  biļete uz kuģīti (45 EUR pēc vēlmes). Norvēģija. Tieši šeit atrodas krāšņi ūdenskritumi, kuru kristāldzidrais ūdens krīt upēs un līčos, un tieši šeit tūristi var baudīt apkārtējo kalnu virsotnēs mirdzošos ledājus. Apmeklējot šīs lieliskās vietas, Jūs atgriezīsieties pasakaino troļļu un seno vikingu leģendu pasaulē, kur no drosmīgajiem kareivjiem un jūras braucējiem vēl nesen baidījās visa Eiropa. Ledus un polārblāzmas zeme, kur dzimst vikingi un valkīrijas, kurus nebiedē ne aukstums, ne necaurejamie meži un bargā ziemeļu daba. Droši vien norvēģu attieksmi pret dzīvi var raksturot ar Tūra Heijerdāla, kurš ar plostu ir pārpeldējis Kluso okeānu, lozungu: „Robežas? Dzirdēju, ka tās pastāv, tomēr nekad tās neesmu redzējis!” Bet pati galvenā šīs valsts iezīme, protams, ir Norvēģijas fjordi. Ik gadu uz šejieni brauc tūristi no visas pasaules, jo Norvēģijā atrodas slavenie fjordi, kas ir iekļauti UNESCO dabas mantojuma sarakstā, tostarp Nerёy fjords. Tas atrodas Rietumu Norvēģijā pašā fjordu reģiona centrā. Visu norvēģu dabas skaistumu un diženumu pilnā mērā var sajust, ceļojot pa ūdeni. Sākot no mākslinieciskās pilsētas Flom Aurlands fjordā līdz Gudvangen ciematam Nerёy fjordā - ik uz soļa Jūs iepriecinās augstie kalni ar sniegotām virsotnēm un dzidrāko ūdeņu gludo virsma. Pēc brauciena ar kuģīti nakts pārbrauciens uz Stokholmu.

4.DIENA

undefined

Ierašanās Stokholmā.
Ekskursija pa pilsētu. Jau no 13.gadsimta Stokholma irkļuvusi par nozīmīgu ekonomisko valsts centrs. Šodien tā ir lielākā Zviedrijas pilsēta. Slussen ir veca hidrotehniskā būve, kas savieno Milāras ezera ūdeņus ar Baltijas jūru.
Vecā pilsēta – Gamla Stan – Pilsēta starp tiltiem – Stokholmas vēsturiskais centrs. Pirms vairākiem gadsimtiem Vecā pilsēta tika uzskatīta par atsevišķu pilsētu, tomēr vēlāk kļuva par vēsturisku Stokholmas rajonu. Aristokrātu Sanāksme — eleganta ēka, kuru ieskauj sakārtoti dārzi. Līdz pat mūsu dienām ēka joprojām tiek izmantota tās sākotnējam mērķim - Zviedrijas dižciltīgo dzimtu dažādu pasākumu rīkošanai. Bruņinieku sala - sala ar septiņu simtu gadu vēsturi, uz kura atrodas Riddarholmschyurkan baznīca, kura tiek uzskatīta par vienu no vecākajiem pilsētas pieminekļiem, bet centrālais laukums nosaukts par godu pilsētas dibinātājam Birgaram Jarlam. No Milāras ezera krastmalas paveras lielisks skats uz Stokholmas Rātsnamu – vienu no galvenajām Stokholma tūrisma apskates vietām, Zviedrijas galvaspilsētas simbolu. 
Brīvais laiks. Iekāpšana uz „Tallink” prāmja Stokholma-Rīga. Apmešanās četrvietīgajās kajītēs ~17:00.

5.DIENA

Prāmja ierašanās Rīgā dienas pirmajā pusē ~11:00.

Šajā ceļojumā ir iespējama izbraukšana no Tallinas.
Pēc pieprasījuma, papildus maksa no 20 EUR.

undefined

Nosūtīt pieprasījumu

10 * 5 =
http://www.ntravel.lv/lv/kruizi/171-norvegijas-fjordu-kruizs-no-149-eur
171