"N-TRAVEL"  Ceļojumu aģentūra:   +371 63 02 10 67

slide1.travel

HELSINKI-STOKHOLMA-OSLO-KOPENHĀGENA NORVĒĢIJAS FJORDU KRUĪZS

denmarkcruise
Ceļojuma datums  Iegādājoties ekskursiju paketi Bez ekskursijas paketes iegādes
 14.05.-21.05.2022  259 EUR  338 EUR
 11.06.-18.06.2022  259 EUR  338 EUR
09.07.-16.07.2022 269 EUR 348 EUR
06.08.-13.08.2022 269 EUR 348 EUR
03.09.-10.09.2022 259 EUR  338 EUR

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Vieta komfortablā autobusā
 • Grupas vadītāja pakalpojumi visā brauciena laikā
 • Izmitināšana viesnīca Oslo apkārtnē ar brokastīm - 2 naktis (viena vieta divvietīgā numura)
 • Izmitināšana viesnīca Tallinā - 1 nakts (viena vieta divvietīgā numura)
 • Vieta kajītē uz prāmja Stokholma - Rīga (vieta 4 vietīga C klases kajītē)
 • Vieta kajītē uz prāmja Stokholma - Rīga (vieta 4 vietīga C klases kajītē)
 • Biļetes uz prāmja Tallina-Helsinki
 • Izmitināšana tranzīta viesnīcā ar brokastīm - 1 nakts (viena vieta divvietīgā numura)

Ekskursiju-transorta pakete - 99 EUR:

 • Ekskursija Stokholmā
 • Ekskursija Kopenhāgenā
 • Ekskursija Oslo
 • Ekskursija Helsinkos
 • Ekskursija Tallinā

Papildus jūs varat iegādāties:

 • Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos - 110 EUR
 • Piemaksa braucienā uz fjordiem (pieaugušajiem) - 59 EUR
 • Piemaksa braucienā uz fjordiem (bērniem līdz 12 gadiem) - 45 EUR
 • Piemaksa par biļete uz kuģīti uz fjordiem (pieaugušajiem) - 49 EUR
 • Piemaksa par biļete uz kuģīti uz fjordiem (bērniem līdz 12 gadiem) - 40 EUR

1.DIENA

Izbraukšana no Rīgas uz Tallinu.

Ekskursija Tallinā.

Kājāmgājēju ekskursija Vecpilsētā, kas ir iekļauta UNESCO Mantojuma sarakstā: šaurās bruģētas ieliņas, iespaidīga pilsētas siena, aizsargtorņi - Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātsnams, ģildes – pilnas ar Viduslaiku garu, kas padara Veco Tallinu par unikālu visiem senatnes cienītājiem.

Iekārtošanās viesnīcā.

2.DIENA

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Izbraukšana uz Tallinas ostu.

Iekāpšana uz prāmja maršrutā Tallina-Helsinki. Prāmja ierašanās Helsinkos.

Ekskursija pilsētā.

Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Tev būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsi redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsi nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā Tev būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos.

Brīvajā laikā varēsi apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, slaveno atrakciju parku „Linnamjaki”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām. Brīvs laiks.

Ceļš uz Turku.

Iekāpšana uz prāmja. Iekārtošanās kajītēs. Atpūta uz prāmja. Izklaides iespējas uz Viking Line prāmja ir plašas. Te ir saunas ar peldbaseinu, virkne veikalu, kafejnīcu, bāru, klubu, diskotēku, kazino un konferenču zāles.

Pēc vēlēšanās varēsiet baudīt bagātīgas skandināvu vakariņas papildus maksa.

3.DIENA

Pēc vēlēšanās varēsiet ieturēt brokastis

Brokastis uz prāmja papildus maksa.

~06:30 Ierašanās Stokholmā.

Ceļš uz Oslo (pa ceļam redzēsiet skaistākās Zviedrijas un Norvēģijas ainavas, kā arī saņemsiet informāciju par braucienu).

Ekskursija.

Oslo atrodas gleznaina, simts kilometru garā Oslo-fjorda sākumā, bet pilsētas sastāvā ietilpst ne tikai kontinentālā daļa, kas uz tā atrodas, bet arī 40 salas, katra no kurām var apburt ar savu mākslinieciskumu. Šī pilsēta ir unikāla, un ne tikai tāpēc, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta. Pilsēta ir ļoti neviennozīmīga no pirmās līdz pēdējai ielai. Šeit, pilsētā, kurai ir gadsimtu vēsture, ir sajauktas ēkas, kas uzceltas nesen, kopā ar vēsturiskiem apskates, bet skaisti pakalni apvienojas ar mežiem un salām. Jūs šeit nesatiksiet dienvidu karstumu, kā arī visa Norvēģija, godīgi sakot, nav dedzīga valsts. Bet pilsēta apburs Jūs ar savu spontānumu, tīrību un ar patīkamu miera un harmonijas atmosfēru.

Brīvs laiks. Ceļš uz viesnīcu. Iekārtošanas, atpūta.

4.DIENA

Brokastis

Pēc vēlēšanās brauciens uz fjordu reģionu (papildus maksa 59 €, bērniem līdz 12 gadiem - 45 € + papildus tiek apmaksāta biļete uz kuģīti ~49 €/ bērniem līdz 12 gadiem ~40 €).

Norvēģija. Tieši šeit atrodas krāšņi ūdenskritumi, kuru tonnas kristāldzidrā ūdens krīt upēs un līčos un tieši šeit tūristi var baudīt skaistu ledāju spīdumu, kuri atrodas apkārtējo kalnu galotnēs. Apmeklējot šīs lieliskas vietas, Jūs ienirsiet pasakaino troļļu un seno vikingu leģendu pasaulē – drosmīgo kareivju un jūras braucēju, no kuriem nesen ir baidījies viss Eiropas kontinents . Ledus un polārblāzmas zeme. Iespējams, šeit dzimst tikai un vienīgi vikingi un valkīrijas, kurus nebiedē ne aukstums, ne necaurejami meži un barga ziemeļu daba.

Droši vien, norvēģu attieksmi pret dzīvi var raksturot ar Heijerdāla – kurš ar plostu ir pārpeldējis Kluso okeānu – lozungu: „Robežas? Dzirdēju, ka tās pastāv, tomēr nekad tās nebiju redzējis!” Bet pati galvenā šīs valsts iezīme ir, protams, Norvēģijas fjordi! Ik gadu uz šejieni sabrauc tūristi no visas pasaules, jo Norvēģijā taču atrodas slavenie fjordi, kas ir iekļauti UNESCO dabas mantojuma sarakstā, viens no kuriem ir fjords Nerёy.

Tas atrodas Rietumu Norvēģijā pašā fjordu reģiona centrā! Visu norvēģu dabas skaistumu un diženumu pilnā mērā var sajust, ceļojot pa ūdeni. Un ūdens pastaiga no mākslinieciskās vietas ar nosaukumu Flom, kas ir pievilcīga pilsēta, izvietota uz fjorda Aurlandsfjord, līdz Gudvangen ciematam uz Nerёy fjorda sniegs Jums iespēju izbaudīt skatu uz klasisko Norvēģiju, augstiem kalniem ar sniegotiem galiem, dzidrāko ūdeņu gludo virsmu.

Atgriešanās viesnīcā.

5.DIENA

Brokastis . Numuru atbrīvošana.

Tālāk došanās uz Gēteborgu.

Gēteborga ir otrā lielākā Zviedrijas pilsēta, populārs valsts kultūras centrs. Pilsētu dēvē arī par “vārtiem” uz Ziemeļu arhipelāgu — gleznainu salu un neapdzīvotu pelēko klinšu mājvietu. Pilsētā atrodas arī “Liseberg” — viens no lielākajiem izklaides parkiem Skandināvijas valstīs. Pastaiga pilsētā. Iekārtošanās tranzīta viesnīcā.

Pastaiga pilsētā.

Iekārtošana 3* tranzīta viesnīcā.

6.DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Ceļš uz Kopenhāgenu.

Pastaigas ekskursija pilsētā (biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi ~8 €).

Kopenhāgena ir pilsēta pašā Dānijas sirdī. Tulkojumā no dāņu valodas tas nozīmē „tirgotāju osta”. Tieši uz šejieni aizvēsturiskajos laikos no dažādām valstīm tika piegādātas visdažādākās preces, tieši šeit veiklie tirgotāji no aizjūras zemēm noslēdza savus pirmos darījumus ar dāņiem. Kopenhāgena, viena no vecākajām Eiropas pilsētām, ir pavisam neliela, bet izvietota uz divām salām – Zēlandes un Amagēras. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet pašus ievērojamākos apskates objektus- skaisto dāņu parlamenta ēku – Kristiānsborgu, iespaidīgo karalienes Mārgaretas pili – Amaliensborgu, pilsētas dibinātāja bīskapa Absalona pieminekli, „Nyhavn” jeb „Jauno Debesu” kvartālu, Marmora baznīcu un Gefiona strūklaku, slavenā pasaku rakstnieka Andersena māju, un, protams, skulptūru, kas kļuvusi par Dānijas simbolu – mazo Nāriņu un daudzas citas šīs noslēpumainās pilsētas vietas.

Brīvs laiks.

Nakts brauciens uz Stokholmu.

7.DIENA

Ierašanās Stokholmā.

Ekskursija pilsētā.

Iepazīt pilsētu sāksiet ar Vecpilsētu, pastaigājoties pa tās vecajām ieliņām, apbrīnojot ievērības cienīgos apskates objektus, karalisko pili(vienu no lielākajām vēl joprojām funkcionējošajām karaliskās ģimenes rezidencēm Eiropā). Brīvajā laikā jūs varēsiet ieiet kādā suvenīru veikaliņā, izbaudīt unikālo zviedru virtuvi kādā no daudzām kafejnīcām vai restorāniem, vai arī vērot goda sardzes maiņu pils priekšā. Varēsiet doties arī uz Vāsas kuģa muzeju – kuģis Vāsa bija pats lielākais un dārgākais 16.gadsimta kuģis, kas nogrima sava pirmā ceļojuma pašā sākumā un nogulēja zem ūdens apmēram 300 gadu.

Brīvs laiks.

Plkst. ~17:00 iekāpšana prāmī, ceļš uz Rīgu.

Vakariņas uz prāmjā papildus maksa.

8.DIENA

Brokastis uz prāmja (papildus maksa).

Prāmja ierašanās Rīgā

Nosūtīt pieprasījumu

9 + 1 =
http://www.ntravel.lv/lv/kruizi/171-helsinki-stokholma-oslo-kopenhagena
171