"N-TRAVEL"  Ceļojumu aģentūra:   +371 63 02 10 67

slide1.travel

GRANKANĀRIJA

costadelsol
 Ceļojuma datums  Iegādājoties ekskursiju paketi Bez ekskursijas paketes iegādes 
17.-24.01.2023 699 EUR  868 EUR
21.-28.02.2023  699 EUR  868 EUR
17.-24.03.2023 699 EUR  868 EUR

 

Ceļojuma cenā iekļauts:

Lidojums Rīga – Grankanārija – Rīga
Izvietošana apartamentos - 7 naktis (divvietīga izvietošana)
Transfērs (lidosta-viesnīca-lidosta)
Rokas bagāža – rokas bagāža līdz 8 kg
Bagāža līdz 23 kg
Pasažieru nodevas

Ekskursiju-transporta pakete (189 EUR):

Transporta apkalpošana
Grupas vadītāja pakalpojumi
Ekskursija pa Las-Palmas de Grankanārija
Ekskursijas brauciens “Apkārt salai – četri krasti”.
Ekskursijas brauciens “Gran Tour – Grankanārijas virsotnes”

Papildus jūs varat iegādāties:

  • Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā - 210 EUR

1. diena

Lidojums Rīga-Las-Palmas
Iekārtošanās apartamentos, atpūta.

Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Ekskursija pa Las Palmas de Grankanārija.

Mūsu ceļojums sāksies Grankanārijas galvaspilsētā Las-Palmas – vienā no lielākajām arhipelāga pilsētām. Mēs dosimies pastaigā pa šaurajām un senajām ielām,apmeklēsim ostu, aplūkosim vēsturisko un kultūras centru.

Gājēju ekskursija sāksie pilsētas vēsturiskajā centrā Vegueta, kur izbaudīsimnesteidzīgu pastaigu pa līkumainām un šaurajām ieliņām ar koloniālā arhitektūras stilā celtajām ēkām. Santa Annas laukumā mūs sagaidīs slavenās astoņu suņu čuguna skulptūras, kuriem par godu arhipelāgs arī ir nosaukts -Kanāriju (suņu). Mēs apmeklēsim slaveno katedrāli, redzēsim rātsnamu, bīskapa pili un vairākas modernā stila mājas.

Parks “Sant Katalina” - pilsētas centrs un vieta, kur tiek rīkots viens no košākajiem pasaules karnevāliem LasPalmas de Grankanārija.Šeit Jums būs brīvais laiks, lai dotos pastaigā pa skaisto Las Kanteras pludmali, kuru eiropieši dēvē Kopakabana.

Las Kanteras pludmale ir ne tikai galvaspilsētas dārgums, tā ir visa arhipelāga pērle –zeltainā smalku smilšu pludmalestiepjas gar līci vairāku kilometru garumā.

Tālāk mēs dosimies iepirkties slavenajā spāņu veikalā – El Korts Ingess. Daudz stāvu centrālajā universālveikalājūs atradīsiet visplašāko preču klāstu. Kanārijas arhipelāgs ir Spānijas autonomija ar samazinātu nodokli, tāpēc iepirkties šeit ir izdevīgāk nekā jebkurā citā Eiropas galvaspilsētā. Neaizmirstiet savu pasi, jo mūsu grupai tiks dāvinātas īpašas discount kartes. Tūristiem, nav jāmaksā nodoklis, tāpēc ir iespēja saņemt ekskluzīvu atlaidi visām precēm.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

3. DIENA

Brīva diena.

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Ekskursiju brauciens “Apkārt salai- četri krasti”.

Mūsu ceļojums sākas mazajā Kanārijas Venēcijā – Moganas ostā.

Nelielais zvejnieku ciemats laika gaitā ir tapis par vienu no ainaviskākajiem un skaistākajiem tūrisma centriem Granкanārijā.Koloniālā arhitektūra ar košiem ziedu krūmiem šauro kanālu krastos veido pilsētas unikālo tēlu.

Tālāk mēs dosimies caur vulkāniskajām ainavām un neskainātmiem ziedu kalniem, līdz sasniegsim San Nikolasas pilsētu, kuru dēvē par tropisko augļu centru.

Braucot gar rietumu piekrasti ar tās gleznainajām klintīm mēs nokļūsim ciematiņā Puerto de las Njevesu netālu no Agaetas pilsētas, kur aplūkosim,,Dieva pirksta,, paliekas. Šai brīnišķīgajai vietai piemīt īpašs kolorīts - sniegbaltas mājiņas, zivju restorāni, zilais okeāns un cēlas klintis, kas ieskauj pilsētas ostu, norobežojot ciematu no lielās pilsētas steidzīgā ritma.

Pauerto de Las Njevesā tiks piedāvāta iespēja izbaudīt pusdienas tipiskā zvejnieku restorānā (par papildu samaksu).

Tālāk mēs dosimies gar ziemeļu piekrasti.

Nākamais pieturas punkts Gaļdaras pilsēta - viena no senajām Grankanārijas aborigēnu karalistēm. Tieši šeit, pateicoties auglīgajām zemēm un ūdens pārpilnībai, dzīvoja guanči – senie arhipelāga iemītnieki. Mēs apmeklēsim pilsētas gleznaino centrālo laukumu, sv. Santjago katedrāli, Azoru lavru.

Šeit atrodas viens no nozīmīgākajiem arheoloģiskajiem pieminekļiem visā Kanārijas arhipelāgā – Kueva Pintada.

Tālāk mēs dosimies uz pilsētun Firgas, kas pazīstams ar daudzajiem ūdens avotiem. Ekskursija pa pilsētas vēsturisko centu sākas pie pilsētas centrālās strūklakas, kura veidota no vulkāniskā akmens, par godu pilsētas dibināšanas 500. gadadienai.

Košā Karaļu iela, pievelk tūristus no visām pasaules malām. Šeit atrodas arī skaista 30 metrus platāūdens strūklaka – kaskāde kurair rotāta ar Andalūzijas flīzēm. Mūsu ekskursijas nobeigumā dosimies uz dienvidiem, gar Grankanārijas austrumu krastu.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

5. DIENA

Brīva diena.

Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Ekskursiju brauciens „Gran Tour - Grankanārijas virsotnes».

Mūsu ekskursija sāksies gar austrumu krastu,kur jums būs iespēja izbaudīt pasakaini ainaviskās Grankanārijas ielejas, kalnu nogāzes un aizas. Ceļš mūs vedīs caur priežu mežiem un mandeļu koku birzīm.. Mūsu pirmais pieturas punkts Arukasas pilsēta, ar tās unikāloneogotiskā stilā celto baznīcu.

Tālāk mēs dosimies uz Teroras pilsētu, kura tiek uzskatīta par svētceļotāju centru. Eksursijas laikā jūs izbaudīsiet pilsētiņas neatkārtojamo atmosfēru - tās koloniālo garu ar tipisko salas arhitektūru. Apmeklēsim arī slaveno Nuestra Senjora baziliku.

Ekskursijas turpinājumā dosimies uz salas centrālo daļu, kur mūs sagaīdīs ainaviskas panorāmas uz dziļjam aizām. Nākamais pieturas punkts Parador de la Krus de Teheda atrodas 1450 m augstumā virs jūras līmeņa.

Slavenā Grankanārijas dabas pieminekļa “Roke-Nublo” apskate.

Tālāk dosimies cauri San-Bartolome un Fatagu. Apmeklēsim mūžīgas jaunības eleksīra ieguves vietu - aloju plantāciju.

Ekskursijas nobeigumā apmeklēsim Degollada de la Erija apskates laukumu, no kura paveras brīnišķīgs skats uz kalniem salas vidusdaļā, dziļajām gravām un Atlantijas okeāna piekrastes baltajām smilsu kāpām dienvidu pusē.

Ekskursijas laikā tiek piedāvāta iespēja ieturēt pusdienas vienā no tradicionālās Kanārijas virtuves restorāniem (par papildu samaksu).

Atgriešanās viesnīcā, atpūta

7. DIENA

Brīva diena.

Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Transfērs uz lidostu.

Lidojums Las-Palmas- Rīga

Nosūtīt pieprasījumu

10 - 5 =
http://www.ntravel.lv/lv/karstakie-piedavajumi/220-grankanarija
220