"N-TRAVEL"  Ceļojumu aģentūra:   +371 63 02 10 67

slide1.travel

Bangkoka – Kambodža – Pataija – Kočanga! 15 neaizmirstamas dienas, viseksotiskākajā Austrumu valstī! Galvenā programmas pērle ir pilsēta-templis Angkor Wat!

thailand-cambodia-tour

Taizeme ir brīnumaina modernās pasaules un sen aizgājušu dienu simbioze. Zeme, kur valda pārsteidzoša tolerance pret citu ticību, citas mentalitātes un cita dzīvesveida pārstāvjiem. Tā ir vieta, kur zudusī paradīze met savus krāšņos un dzīvības prieka pilnos atspulgus mūsdienu globalizētajā pasaulē. Tempļi, debesskrāpji un bambusa būdiņas. Lotosa ziedi, orhidejas un Budas diskrētais smaids. Bagāta daba un garā bagāti ticības mācekļi. Un visa dzīvība zaļo..

 • Ceļojuma cena no € 1079. Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Lidojums Rīga - Bangkoka - Rīga.
  • Nododamā bagāža līdz 20 kg + rokas bagāža 8 kg,
  • Karstās uzkodas un dzērieni lidojuma laikā,
  • Transfēri saskaņā ar programmu (avio transfēriem nododamā bagāža līdz 15 kg!),
  • Izvietošana viesnīcā Bangkokā - saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā,
  • Izvietošāna viesnīcā Pataijā saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā.
  • Izvietošāna viesnīcā Ko Changā saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā.
  • Ēdināšanas tips BB (brokastis)
  • Konsultācijas ar tūroperatora vietējo pārstāvniecību, krievu valodā.

   

Pievērsiet uzmanību! Ja nevēlaties piedalīties 'Kambodžas pērle' ekskursijā (2 dienas/1 nakts), tad Jums būs nepieciešams piemaksāt par papildus izmitināšanu viesnīcā Pataijā (30 EUR/cilv.) vai Bangkokā (30 EUR/cilv.) un atsevišķu transferu uz Pataiju (30 EUR/cilv.).

LIDOJUMA LAIKI:
Rīga - Taškenta - Bangkoka
pt. Rīga - Taškenta: 23:55 - 07:45 (+1)
st. Taškenta - Bangkoka: 10:25 - 18:40

Bangkoka - Taškenta - Rīga
pt. Bangkoka - Taškenta: 11:05 - 15:55
pt. Taškenta - Rīga: 18:25 - 20:55

1. DIENA.
Reģistrācija uz lidojumu Rīgas Starptautiskajā lidostā. Avio lidojums Rīga – Taškenta, Taškenta – Bangkoka. Lidojuma laikā būs pieejamas siltās uzkodas un dzērieni.
 
2. DIENA.
Ierašanas Bangkokā. Pases un muitas kontrole, bagāžas saņemšana. Tikšanās ar tūroperātora pārstāvi Bangkokas lidostā. Transfērs uz viesnīcu. Brīvais laiks.
 
top 10 meseums in bangkok 6
 
Vakarā iespējams apmeklēt:
 
Khao San pastaigu iela un sarkano lukturu rajons (par papildus samaksu 600 THB).
Izbraukšana no viesnīcas ap deviņiem vakarā. Atgriešanās viesnīcā no 12:00 līdz 01:00 naktī. 
Programmā: Populārais rajons Khao San, kas tiek uzskatīts par Āzijas vakara pilsētas iemiesojumu. Ielu tirdziņi, dzīvā mūzika, amatniecība, eksotiska virtuve jebkurai gaumei, taizemes masāžas saloni un vēl daudz kas cits. Pēc tās apmeklējuma, tuvāk naktij, tiks apmeklēts viens no populārākajiem un kolorītākajiem Sarkano Lukturu rajoniem Bangkokā. 
 
3. DIENA.
Brokastis. Viena no apskates ekskursijām, pēc izvēles:
 
Bangkokas apskates ekskursija.
Ekskursijas programmā -  Rītausmas Templis Wat Arun, guļošā Budas templis Wat Pho, Karaļa pils – Smaragda Budas templis. Izbrauciens ar taizemiešu motorlaivām pa Bangkokas kanāliem. Pusdienas. Rotaslietu galerijas un dārgakmeņu apstrādes centra apmeklējums.
 
Senā galvaspilsēta Siāma – Ajutaja (iekļauta vispasaules UNESCO mantojumā).
Ajutaja tika dibināta 1350. gadā un tika uzskatīta par pašu skaistāko pilsētu Dienvidaustrumu Āzijā un vienu no lielākajām pilsētām senajā pasaulē. Leģenda vēsta, ka kādreiz tempļi šeit bija pārklāti ar vistīrāko zeltu un rotāti ar dārgakmeņiem, bet zelta Budas statuja atspoguļojās zilajās debesīs un bija tik skaista un majestātiska, ka izsauca Dievu skaudību. Ajutaja šodien ir skaists vēsturisks parks, kuru ik gadu apmeklē simtiem tūkstoši tūristu no visas pasaules, lai ar savām acīm redzētu šīs majestātiskās senās civilizācijas drupas.
 
Vecpilsēta - muzejs Ancient City (Muang Boran). 
Viens no skaistākajiem visā Āzijā, kas atrodas zem klajām debesīm un tiek uzskatīts par pašu lielāko muzeju, pēc tā platības. Milzīgajā teritorijā atrodas vairak kā 100 dažādu ekspozīciju un dažādu apskates objektu. Jūs varēsiet apskatīt Taizemes, kā arī Laosas, Kambodžas, Birmas un citu valstu vēstures pieminekļus.
 
Transfērs uz Pataiju. Iekārtošanās viesnīcā. Informatīva tikšanās ar gidu. Nakts viesnīcā, Pataijā.
 
4. DIENA.
Ekskursiju programma 'Kambodžas pērle' – 2 dienas / 1 nakts (par papildus samaksu 3700 THB).
Agri no rīta izrakstīšanās no viesnīcas un dodamies uz Taizemes robežu (Aranyaprathet) – Kambodža (Poipet). Apstāšanās, lai brokastot. Taizemes – Kambodžas robežas šķērsošana. Došanās uz Siem Reap pilsētu. Kompleksās pusdienas restorānā. Pilsētas apskates ekskursija (Karaliskā rezidence un parks, Genocīda muzejs). Krokodilu fermas apmeklējums.
Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.
Suvenīru un juvelieru izstrādājumu veikalu apmeklējums.
Vakariņas restorānā (zviedru galds ar vairāk kā 100 ēdieniem). Šovs, kurā būs skatāma nacionālo khmeru deja 'Apsara'. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
cambodia main
 
5. DIENA.
Brokastis. 
Ekskursija un tempļu komplekss Angkor: templis Angkor Wat, Ta Prohm, Ta Keo, Ziloņu Terase un Lepras Karalis, Bayon.
Kompleksās pusdienas, kafijas veikals. Kāju masāža (20 min.).
Došanās uz pierobežu. Zīda fermas apmeklējums. Robežas šķērsošana.
Atgriešanās viesnīcā, Pataijā. Nakts viesnīcā Pataijā.
 
Pievērsiet uzmanību! Ja nevēlaties piedalīties 'Kambodžas pērle' ekskursijā (2 dienas/1 nakts), tad Jums būs nepieciešams piemaksāt par papildus izmitināšanu viesnīcā Pataijā (30 EUR/cilv.) vai Bangkokā (30 EUR/cilv.) un atsevišķu transferu uz Pataiju (30 EUR/cilv.).
 
6. - 9. DIENA.
Atpūta Pataijā. Tikšanās ar tūroperātora pārstāvi.
Cenā iekļautas bezmaksas ekskursijas – Pataijas pilsētas apskate, čūsku fermas apmeklējums, Budas kalns ar tempļa apmeklējumu, dārgakmeņu apstrādes veikalu un fabrikas apmeklējums.
 
thajsko pattaya a okoli 0 706x424
 
Tāpat uz vietas varēs iegādāties sekojošas ekskursijas un pasākumus (par papildus samaksu): Transvestītu šovs, Nong Nooch botāniskais dārzs, makšķerēšana, ūdens motocikli un paraplāni, Sri Racha tīģeru zoodārzs, brauciens uz Ko Samet salu u.c.
 
10. - 13. DIENA.
Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas un transfērs uz Kočangas salu. Ceļa ilgums – apmēram 4 stundas (autobuss + prāmis).
 
a banquet of street food
 
Iekārtošanās viesnīcā. Parējā dienas daļā brīvais laiks un tikšanās ar vietējo, krievu valodā runājošo, tūroperātora pārstāvi (tikšanās iespējams var notikt arī citā dienā).
 
Jūsu atpūtas laikā uz Kočangas salas mēs piedāvājam sekojošus pasākumus un ekskursijas (jāapmaksā atsevišķi): motociklu noma, patstāvīgai salas apskatei, safari uz ziloņiem, blakus esošo salu apmeklējums, makšķerēšana utt.
 
14. DIENA.
Brokastis. Transfērs uz Bangkoku. Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
xu7xxx
 
15. DIENA.
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīca. Transfērs uz lidostu. Reģistrācija. Avio lidojums Bangkoka – Taškenta – Rīga. Lidojuma laikā būs pieejamas siltās uzkodas un dzērieni.
 
Uzmanību! Kambodžas apmeklējumam Latvijas tūristiem ir nepieciešams Re-Entry Permit (pagaidu izbraukšanas atļauja no Taizemes). Re-Entry Permit var noformēt Taizemē uz robežpunkta starp Taizemi un Kambodžu. Maksa par Re-Entry Permit – 1500 THB.
 
Izlidošana (15 dienas) :
 
01.12.2017 - € 1089
08.12.2017 - € 1089
15.12.2017 - € 1119
22.12.2017 - € 1439
29.12.2017 - € 1289
05.01.2018 - € 1209
19.01.2018 - € 1089
26.01.2018 - € 1089
02.02.2018 - € 1119
09.02.2018 - € 1119
16.02.2018 - € 1119
23.02.2018 - € 1119
02.03.2018 - € 1089
09.03.2018 - € 1089
16.03.2018 - € 1089
23.03.2018 - € 1079
30.03.2018 - € 1079
06.04.2018 - € 1079
 
 
PROGRAMMA NODROŠINA IZMITINĀŠANU SEKOJOŠĀS VIESNĪCĀS BANGKOKĀ, PATAIJĀ UN KOČANGĀ (Viesnīcas tiek piedāvātas pēc numuru pieejamības):
 
Bangkok: Karnmanee Palace 3 *
Viesnīca atrodas 5 minūšu braucienā no Saphan Khwai metro stacijas un 10 minūšu braucienā no brīvdienu tirgus Chatuchak. Viesiem tiek piedāvāts atvērtais baseins, masāžas pakalpojumi, bezmaksas Wi-Fi. Visi plašie numuri aprīkoti ar balkonu un viesistabu. Pie tam tajos ir gaisa kondicionieris, vannas istaba ar vannu. Viesu ērtībām numurā ir mini bārs un fens.
 
Pattaya: Ambassador City Jomtien 3 *
Liels viesnīcu komplekss, kas atrodas Jomtien pludmalē. Viesnīcā ir vairāki baseini, teritorijā ir vairāki korpusi ar dažādiem numuriem, sākot no standarta (Inn Wing), līdz luksusa (Ocean Wing). Blakus viesnīcai atrodas veikali, restorāni un taizemes masāžas saloni.
 
Koh Chang: Penny’s Resort 3*
Bungalo komplekss, kas atrodas Hat Kai Mook Bay pludmalē. Klusā un gleznainā vietā. Skaista un sakopta zaļa teritorija ar baseinu un restorānu. Visi numuri aprīkoti ar gaisa kondicionieri un visu nepieciešamo ērtai atpūtai. Viesnīcas īpašnieks ir no Vācijas.
 
PAR ATSEVIŠĶU SAMAKSU:
 • Divu dienu programma ‘’Kambodžas pērle’’ - 3700 THB 
 • Kambodžas vīza - 2000 THB (apmēram 50 EUR)
 
PAPILDUS IZMAKSAS UN EKSKURSIJAS:
 • Taizemes vīza ~60 EUR (nav nepieciešama Igaunijas pilsoņiem),
 • PIEVĒRSIET UZMANĪBU! Tūristiem ar LR nepilsoņu pasēm Taizemes vīzas obligāti jānoformē līdz izlidošanai no Rīgas,
 • Bangkokas apskates ekskursija ar pusdienām - 2000 THB (apmēram 57 EUR),
 • Ekskursija uz seno galvaspilsētu Siāmu, Ajutajā – 2000 THB (apmēram 57 EUR),
 • Siam Niramit Bangkok Nacionālais teātris - 1500 THB (apmēram 45 EUR),
 • Khao San vakara programma un Sarkano Lukturu Rajons – 600 THB (apmēram 17 EUR).

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 • Ja viesnīca rezervācijas apstiprinājuma brīdī nav pieejama, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tāda paša līmeņa viesnīcu vai viesnīcu līmeni augstāk.
 • Pievērsiet uzmanību! Ja Jūsu ceļošanas datumus iekrīt Ziemassvētkos vai Jaungada svinībās, viesnīcā var būt obligāta piemaksa par svētku pusdienām vai vakariņām. Papildus maksājumu summu Jūs varēsiet uzzināt sazinoties ar tūroperātoru.
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursijas programmu un apskates objektus.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

 

Nosūtīt pieprasījumu

8 + 3 =
http://www.ntravel.lv/lv/karstakie-piedavajumi/220-bangkoka-kambod-a-pataija-ko-anga-15-neaizmirstamas-dienas-viseksotisk-kaj-austrumu-valst-galven-programmas-p-rle-ir-pils-ta-templis-angkor-wat
220