"N-TRAVEL"  Ceļojumu aģentūra:   +371 63 02 10 67

slide1.travel

JAUNAIS GADS PARĪZĒ NO 219 EUR!

parize-45346974

Kas var būt labāks par Jaunā  gada sagaidīšanu Parīzē?

Francijas galvaspilsēta sagaidīs Jūs, romantisku noskaņojumu. Kad Jūs nokļūsiet Parīzē Jaungada svētkos, Jūs pilnībā varēsiet izbaudīt svētku noskaņu. Visas ielas būs pārpildītas ar gaišu svētku atmosfēru. Svinot Jaungada svētkus Francijā, Jūs sapratīsiet, ka labākas atpūtas nevar būt

 Ceļojuma cena no € 219

Ceļojuma datums 28.12.-04.01.2019

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • Vieta ērtā autobusā;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi;
 • Izmitināšana viesnīcās 3* — 5 naktis ar brokastīm (divvietīga izmitināšana).

89 65ccae9c9a2fd1784a8b1af9059d39e985a881be

1. DIENA.
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Polijas teritoriju.
Apmešanās 3* viesnīcā Polijas teritorijā. Atpūta.
2. DIENA.
Brokastis.
Brauciens uz Vāciju, ierašanās Berlīnē.
Ekskursija Berlīnē.

Tikšanos ar Berlīni sāksim Reihstāga un valdības kvartālā. Tālāk dosimies uz Brandenburgas vārtiem - pilsētas galvenais vēsturiskais simbols. Pie Holokausta memoriāla veltīsim piemiņas brīdi totalitārā režīma upuriem. Redzēsim slaveno Grand Adlon viesnīcu, kas atrodas blakus mākslas akadēmijai un mūsdienu vēstniecības ēkām. Turpināsim iepazīt 17-18 gs. Berlīni, Frīdriha Lielā un viņa priekšgājēju valdīšanas laikā. Apmeklēsim visskaistāko Berlīnes Žandarmenmarktas (Gendarmenmarkt) laukumu kur ir fantastisks arhitekrūras komplekss un galvenā galvaspilsētas koncertzāle, pastaigāsimies pa slaveno Unter den Linden bulvāri, redzēsim Karalisko operu, Berlīnes Humboltu universitāti, Svētās Jadvigas katoļu baznīcu, kā arī neparastu pieminekli, kas veltīts karā kritušajiem. „Muzeju salā” mēs uzzināsim kad un kur ir cēlusies Berlīne, kādas pasaules kūltūras dārglietas tiek glabātas Vecajos un Jaunajos muzejos. Majestātiskajā Pergamona muzejā aplūkosim grandiozo Berlīnes katedrāli . Ekskursijas nobeigumā apmeklēsim galveno – vēsturisko Austrumu Berlīnes Aleksandra (Alexanderplatz) laukumu, kur atrodās visvecākā darbojošā Berlīnes Svētās Marijas (St. Marienkirche Berlin), baznīca, Sarkanais rātsnams, Neptūna strūklakas un televīzijas tornis - pretenziozākā sociālisma laika celtne. Šā laukuma apkaimē, VDR laikmetā izveidojās lielākā transporta un tirdzniecības infrastruktūra Berlīnē.

Brīvajā laikā jums būs iespēja apmeklēt tirdzniecības centrus, nogaršot tradicionālos vācu ēdienus.

Tālāk Jums būs brīvs laiks un iespēja pašiem iepazīties ar pilsētas apskates objektiem un apmeklēt zoodārzu.

Jums būs laiks apmeklēs tirdzniecības centrus, lai iepirkties un paēst.

(Ieejas biļetes apskates objektos un sabiedriskā transporta biļetes tiek pirktas atsevišķi, patstāvīgi).

* Ierašanās Berlīnes centrā ar sabiedrisko transportu (jo autobuss pilsētā neiebrauc).

Ceļš nakts laikā.

3. DIENA.

Iebraukšana Francijā.

Brauciens uz Versaļu (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi). Versaļa, labāk pazīstama kā Versaļas pils, tā ir monumentālā pils, ko uzcēlis Luijs XIV, un kas mūsdienās ir kļuvusi par vienu no visvairāk tūristu apmeklētākajām vietām Francijā.

Tālāk apskates ekskursija Parīzē, kuras laikā Jūs redzēsiet Triumfa arku, Elizejas laukus, Saskaņas laukumu, Grand Opera, Vendomes laukumu, Luvra ēku, Sitē salu un Parīzes Dievmātes katedrāli. Jūs brauksiet cauri Latīņu kvartālam, garām Luksemburgas pilij, Invalīdu pilij, De Orse, impresionistu muzejam. Jūs redzēsiet Alexandra III tiltu.

Izmitināšana viesnīcā. Atpūta.

Ja vēlaties, vakarā, aizbraucot ar sabiedrisko transportu, Jūs varat izbaudīt franču virtuvi Latīņu kvartālā – īstajā franču restorānā ar skatu uz Parīzes Dievmātes katedrāli (par papildus samaksu 17 € - grupas ēdienkarte).

Nakšņošana viesnīcā.

4. DIENA.

Brokastis.

Muzeju diena.

Luvra apmeklējums. Luvra (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi) - ir ne tikai arhitektūras piemineklis, Francijas karaļu pils, bet arī viens no slavenākajiem muzejiem pasaulē. Tajā atrodas visbagātākā dažādu artefaktu kolekcija. Šeit var atrast asīriešu piļu bareljefus, ēģiptiešu gleznojumus un daudz ko citu.

Ka arī mēs apmeklēsim slaveno smaržu muzeju Fragonard.(mūsu tūristiem ieeja bez maksas)

Ja vēlaties, Jūs varat pavizināties ar kuģīti pa Sēnas upi (par papildus samaksu 15 €). Šajā aizraujošajā ekskursijā Jums būs iespēja aplūkot Parīzi no ūdens puses, "paturēt savās rokās" Eifeļa torni un nofotografēties tai blakus, un tas viss – krievu valodā runājoša gida pavadībā.

Talāk ekskursija uz Defense rajonu, kas tulkojumā nozīmē "aizsardzība", ko sauc par nākotnes rajonu vai Parīzes Manhetenu, kur Jums būs iespēja redzēt slaveno arku, dažādas greznas modernas ēkas un veikalus. Tālāk ceļš ved uz Monmartras kalna, kurš ir 130 metru augsts, tā ir viena no krāšņākajām Parīzes vietām ar savu enerģētiku, gaisotni un unikālo pievilcību. Baznīcas un kapelas, muzeji un galerijas, laukumi un skulptūras, teātri un kabarē – tas viss ir Monmartra. Gleznainas ieliņas, ģimenes veikali, mazās maizes ceptuves, šeit ir kurp doties un ko apskatīt.

Atgriešanas viesnīcā. Sagatavošanas Jaungada svinībām.

Pēc vēlēšanas, transfērs pie Eifeļa torna (piemaksa 15 eur).

Varēsiet sagaidīt Jauno Gadu pie Eifeļa torņa ar vietējiem iedzīvotājiem un šampanieti, vai arī, pēc pieprasījuma, izbaudīt svētku vakariņas vienā no franču restorāniem ar skatu uz Parīzes Dievmātes katedrāli (piemaksa).

Nakšņošana viesnīcā.

5. DIENA.

Brokastis.

Numuru atbrīvošana.

Transfērs uz Parīzes centru. Brīvs laiks.

Ja Jūs vēlaties veltīt šo laiku Parīzei, noteikti patstāvīgi apmeklējiet Eifeļa torni. Lai nokļūtu uz pirmo un otro torņa līmeni var izmantot ātrgaitas liftus vai pacelties augšup pa kāpnēm (328 pakāpieni līdz pirmajam līmenim un 340 līdz otrajam). Neapšaubāmi visiespaidīgākais skats uz pilsētu paveras no pēdēja - trešā - līmeņa, uz kura var nokļūt vienīgi veicot pārsēšanos otrajā līmenī. Tur atrodas arī atjaunotais inženiera Eifeļa kabinets.

Dienas otrajā pusē došanās uz Beļģiju.

Vakara ekskursija pa Briseli.

Brisele ir pilna ar apskates objektiem, kuru vidū īpašu vietu ieņem pilsētas "sirds" un viens no skaistākajiem Eiropas laukumiem Grand Place, kurām apkārt atrodas XVII gadsimtā celtas ēkas. Katrai ir savs nosaukums un katra reiz piederēja pie noteiktas ģildes. Šajā laukumā atrodas gotiskās arhitektūras meistardarbs – pilsētas rātsnams, kurā tagad atrodas mērija, un kuru rotā 90 metru augstais skatu tornis ar Briseles aizbildņa ercenģeļa Mihaila skulptūru. Tieši Briselē atrodas slavenā „Čurājošā zēna” statuja-strūklaka, kas ir kļuvusi par pilsētas vizītkarti. Pilsētas ziemeļos atrodas slavenais Atomium, kas simbolizē cilvēka zināšanas par atomu, ka arī Bruparck ar pasaules slaveno Mini-Eiropas muzeju. Būtu arī jāatzīmē, ka Briselē atrodas vecākais Eiropā neorenesanses tirdzniecības pasāža - Svētā Huberta Galerija, kas tika atvērta 1847.gadā pēc karaļa Leopolda I rīkojuma - tur atrodas luksusa veikaliņi un mājīgas kafejnīcas, nemaz nerunājot par tādu ievērojamo vietu kā parlaments, karalisko akadēmiju, un, protams, Karaļa pili, kurš līdz pat šodienai kalpo par Beļģijas karaļa rezidenci.

Atstājot Briseli noteikti jāpaņem līdzi pāris Beļģu šokolādes tāfelītes un ārkārtīgi skaistas mežģīnes, ar kurām valsts ir tik slavena, jo Brisele – tā ir estētu, romantiķu un gardēžu pilsēta.

Brauciens uz viesnīcu. Nakšņošana viesnīcā.

6. DIENA.

Brokastis viesnīcā.

Numuru atbrīvošana. Ceļš uz Amsterdamu.

Pēc vēlēšanas apmeklēsim slavenas siera darbnīcas, kur Jūs varēsiet ar savam acīm ieraudzīt kā tiek pagatavots īsts Holandes siers (papildus maksa 10 Eur + ieejas biļetes muzejos tiek apmaksātas atsevišķi)

Pēc tam ekskursija pa pilsētu.

Apskates ekskursijas laikā Jūs iepazīsities ar galvenajiem Amsterdamas apskates objektiem – Karaļa pili, Jauno un Veco baznīcu, Berlage biržu, Centrālo staciju, Čainataunu un Svētā Olofa kapelu, begīni-māsu pagalmu un senākajiem Amsterdamas namiem un ar daudz ko citu.

Amsterdama ir pazīstama visā pasaulē ar saviem daudzajiem kanāliem. Vēl Pēteris I novērtēja šīs skaistas pilsētas  celtnieku drosmi un tālredzību.

Pēc vēlēšanas izbrauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (papildus maksa 15 Eur)

Brīvs laiks individuālām pastaigām pa nakts Amsterdamu un vakariņām.

Brauciens uz Poliju. Ceļš nakts laikā.

7. DIENA.

Ierašanās Polijā. Izmitināšana viesnīcā.

Iespēja iepirkties pilsētas veikalos. Nakšņošana viesnīcā.

8. DIENA.

Brokastis.

Atgriešanās Latvijā vēlu vakarā.

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE - 99 EUR:
 • Ekskursija pa Briseli;
 • Brauciens uz Versaļas pili;
 • Ekskursija Berlīnē;
 • Ekskursija Amsterdamā;
 • Ekskursija Parīzē; 
 • Ekskursija Defense rajona.

PAPILDUS IZDEVUMI:
 • Piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcās - 150 EUR;
 • Brauciens ar kuģītis Amsterdamā - 15 EUR;
 • Kuģītis pa Sēnu Parīzē - 15 EUR.
 
APMAKSĀTS UZ VIETAS:
 • Siera darbnīcas apmeklēšana - 10 € + ieejas biļetes muzejos tiek apmaksātas atsevišķi (ekskursija notiks ar nosacījumu, ka visi ceļojuma dalībnieki tai piekrīt);
 • Vakariņas restorānā Parīzē -17 € (grupas ēdienkarte);
 • Jaungada vakariņas Parīzē franču restorāna - pēc pieprasījuma;
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.
 
nujylutigucezenuwuro2013newyearwallpapers16

Nosūtīt pieprasījumu

9 * 4 =
http://www.ntravel.lv/lv/karstakie-piedavajumi/216-jaunais-gads-francij-8-dienas-braun-veiga-amsterdama-par-ze-berl-ne-279-eur
216