"N-TRAVEL"  Ceļojumu aģentūra:   +371 63 02 10 67

slide1.travel

Jaunais gads Francijā! 8 dienas! Braunšveiga - Amsterdama - Parīze - Berlīne! 279 EUR

parize-45346974

Kas var būt labāks par Jaunā  gada sagaidīšanu Parīzē?

Francijas galvaspilsēta sagaidīs Jūs, romantisku noskaņojumu. Kad Jūs nokļūsiet Parīzē Jaungada svētkos, Jūs pilnībā varēsiet izbaudīt svētku noskaņu. Visas ielas būs pārpildītas ar gaišu svētku atmosfēru. Svinot Jaungada svētkus Francijā, Jūs sapratīsiet, ka labākas atpūtas nevar būt

          Ceļojuma cena no € 279

 • Izbraukšana 29.12.2017. plkst. 05:15 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
  • Atpakaļceļā Polijā * tranzītviesnīca, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis-zviedru galds;
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.

   

89 65ccae9c9a2fd1784a8b1af9059d39e985a881be

1. DIENA.
5:15 izbraukšana no Rīgas. Pa ceļam Lietuva, Polija. Pusdienas pauze Polijā. Nakts tranzītviesnīcā Polijas-Vācijas pierobežā, Torzymas apkaimē.
 
2. DIENA.
Brokastis. Pa ceļam Vācija.  Brauciens līdz Braunšveigai.
Ekskursija Braunšveigā (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Kā tradīcijām bagāta un vienlaikus mūsdienīga pilsēta Braunšveiga piedāvā apskatīt tās bāgātās vēstures iespaidīgos lieciniekus un skaistos kvartālus, kas gadsimtu laikā ir ieguvuši īpašu šarmu. Pievilcīga ir arī tajā sastopamā laikmetīgā arhitektūra, rosīgā mākslas un kultūras pasaule, krāšņie parki un dabas ainavas. Braunšveigas vēsture ir cieši saistīta ar Velfu dinastiju. 12. gadsimtā hercogs Heinrihs Lauva padarīja Braunšveigu par rezidences pilsētu un izveidoja to par Hanzas pilsētu un varenu tirdzniecības centru. Par šo diženo braunšveigieti atgādina Dankvarderodes pils, Svētā Blāzija doms un Lauvas statuja pils laukumā. Vēl viena Velfu dinastijas pārstāvja Oto IV valdīšanas laikā Braunšveiga kļuva par ķeizara pilsētu un tādējādi par nozīmīgāko Eiropas centru. Velfu dinastija ietekmēja pilsētas attīstību līdz pat 20. gadsimtam, būdama vienlaikus celtniecības darbu pārvaldniece un zinātnes un mākslas veicinātāja.
Vakarā ierašanās Parīzē. Nakts viesnīcā Parīzē.
 
3. DIENA.
Brokastis.
Brīvais laiks vai ekskursija ar kājām Parīzē (pēc vēlēšanās un par papildus samaksu).
Ekskursijas laika redzēsiet Parīzes Dievmātes katedrāli, pastaiga notiks arī garām Konsjeržerī, pa Jauno tiltu, Bukinistu krastmalu, Sen Žermēna baznīcu, Karaļpili, Comedie Frances teātri, Luvru, Vandoma laukumu, tāpat Jūs redzēsiet Elizejas laukus un Triumfa arku, Saskaņas laukumu un Madlēnas baznīcu, Lielo Operu. Dienas turpinājumā smaržu muzeja Fagonard apmeklējums. 
Pavisam cits skats uz Parīzi ir no Sēnas, tālab iesakām stundu garu izbraukumu ar kuģīti (informācija krievu un angļu valodās) (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Dienas nobeigumā aicinām Jūs pacelties Monparnasas tornī, kur Jūs no 56.stāva skatu laukuma varēsiet pārliecināties, kāpēc Parīzi dēvē par " Balto pilsētu".
Vakarā 2018.gada sagaidīšana. Ar sabiedrisko transportu, kas Jaungada naktī kursē bez maksas, varēsiet doties gan uz Elizejas laukiem, kas tiek uzskatīta par svētku centrālo vietu, gan Trokadero laukumu, no kura paveras iespaidīgs skats uz Eifeļa torni. Jautra kņada, smaidīgi cilvēki un Parīzes šarms.
Nakts viesnīcā Parīzē.
 
4. DIENA.
Brokastis. Brīva diena Parīzē. Izbaudiet Parīzi apmeklējot kādu no neskaitāmajām kafejnīcām, paceļoties Eifeļa tornī vai iegrimstot Elizejas lauku Ziemassvētku tirdziņu atmosfērā. 
Nakts viesnīcā Parīzē.
 
5. DIENA.
Brokastis. Pārbrauciens līdz Amsterdamai. 
Vakarpusē ierašanās privātajā siera darītavā Amsterdamas apkaimē (bezmaksas), kur Jūs uzzināsiet īstā Holandes siera pagatavošanas noslēpumus, kā arī jūsu acu priekšā dažu minūšu laikā tiks izgatavotas slavenās koka tupeles - klompes. Var  nodegustēt un iegādāties iepatikušos sierus (11.00 EUR/ kg), kā arī dažādus suvenīrus.
Vakarā iesakām izbaudīt Amsterdamas kolorītu stundu ilgā braucienā ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (ar informāciju krievu un angļu valodā) (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Nakts viesnīcā Holandē, Ziemeļholandes provincē.
 
6. DIENA.
Brokastis.
Dimantu muzeja apmeklējums (bezmaksas).
Dimantu muzejs – mūsdienīgs muzejs, kurš atrodas speciāli šim mērķim iekārtotā lielajā villā Paulus Potterstraat, tikai dažu minūšu attālumā no Valsts muzeja un Van Goga muzeja. 
"Diamond Coster" eksistē jau kopš 1840. gada un nodarbojas ar dimantu pulēšanu, slīpēšanu un dimantu pārdošanu.
Turpinājumā ekskursija ar vietējo gidu  Amsterdamā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Pēc ekskursijas brīvais laiks apmēram 2 stundas, lai Jūs varētu iegādāties suvenīrus, paēst vai vienkārši iejukt lielajā cilvēku drūzmā, gremdējoties Amsterdamas atmosfērā. Pēcpusdienā izbraukšana uz Vāciju. Nakts viesnīcā Magdeburgas apkaimē.
 
7. DIENA.
Brokastis. Otrajā dienas pusē Berlīnes apmeklējums – košā, stilīgā un mūsdienīgā pilsēta! 
Brīvais laiks vai ekskursija Berlīnē (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu) ar izkāpšanu uz fotopauzēm pie slavenākajiem objektiem - Brandenburgas vārti, 368 m augsts televīzijas tornis ar skatu laukumu un  rotējošu restorānu, Vācu un Franču katedrāles, Reihstāga stikla kupols, Unter den Linden, Muzeju sala. Pēc ekskursijas 2 stundas brīvs laiks, lai Jūs varētu iegriezties kādā no Berlīnes veikaliem vai kafejnīcām. Nakts tranzītviesnīcā, Polijas teritorijā Koņinas apkaimē.
 
8. DIENA.
Brokastis.Brauciens cauri Polijai, Lietuvai. Pusdienas pauze Polijā. Vakarā atgriešanās mājās.
 
EKSKURSIJU CENAS:
 • Apskates ekskursija Amsterdamā - 20 EUR;
 • Apskates ekskursija Parīzē - 35 EUR (cenā iekļautas arī metro biļetes, ja tādas izmantosim ekskursijas laikā);
 • Apskates ekskursija Berlīnē - 20 EUR.

PAPILDUS IZDEVUMI:
 • Piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcās - 130 EUR;
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 130 EUR;
 • Sabiedriskais transports Parīzē - 1.80 EUR;
 • Kuģītis pa Sēnu - 15 EUR;
 • Kuģītis Amsterdamā - 17 EUR;
 • Eifeļa tornis - 9-12 EUR;
 • Pusdienas - no 10 EUR;
 • Monparnasas tornis - 15 EUR;
 • Smaržu muzeja Fagonard apmeklējums – bezmaksas!
 
CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.
 
SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 
nujylutigucezenuwuro2013newyearwallpapers16

Nosūtīt pieprasījumu

6 * 1 =
http://www.ntravel.lv/lv/karstakie-piedavajumi/216-jaunais-gads-francij-8-dienas-braun-veiga-amsterdama-par-ze-berl-ne-279-eur
216