"N-TRAVEL"  Ceļojumu aģentūra:   +371 63 02 10 67

slide1.travel

Autobusu tūre uz Melnkalni no 99 EUR!

albania-bus
 Ceļojuma datums Cena iegādājoties 3 piedāvātās ekskursijas Ceļojuma cena bez ekskursijām
17.10.2019 - 25.10.2019 99 EUR 219 EUR
14.11.2019 - 22.11.2019 99 EUR 219 EUR

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • 2 naktis tranzīta viesnīcās ar brokastīm;
 • Ekskursija Dubrovnikā;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi;
 • Vieta tūrisma klases autobusā;
 • Ekskursija Vīnē;
 • Iekārtošanās apartamentos - 4 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā).

Papildus ekskursijas:

 • Ekskursija “Kotoras līcis” - 39 EUR
 • Ekskursija “Montenegro tūre” - 39 EUR
 • Ekskursija uz Albāniju - 59 EUR

Papildus jūs varat iegādāties:

 • Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos - 70 EUR
 • Ēdināšana Melnkalnē: 1 x brokastis - 3,5 € / 1 x vakariņas - 6,5 €
 • Nodeva par uzturēšanos Melnkalnē: viesnīcā - 1.5 € no cilvēka dienā; apartamentos - 1.0 € no cilvēka dienā; bērniem no 2 līdz 12 gadiem (ieskaitot) - 0.50 € no cilvēka dienā; bērniem līdz 2 gadiem - bezmaksas
 • Trīsvietīga izmitināšana - pēc pieprasījuma

1. diena

Izbraukšana no Rīgas.Tranzīts Lietuvas, Polijas teritorijā.

Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

2. diena

Brokastis.

Izbraukšana uz Vīni (Austrija).

Ierašanās Vīnē, ekskursija pilsētā.

Vīne – nozīmīga Eiropas pilsēta, Austrijas pērle un galvenais lepnums. Vīne ir romantiska, grezna un aristokrātiska pilsēta.

Brīvais laiks. Jums būs laiks patstāvīgi iepazīt šīs pilsētas apskates vietas.

Vēlu vakarā izbraukšana uz Melnkalni. Nakts ceļā. 

3. diena

Ierašanās Melnkalnē, iekārtošanās apartamentos Budvas Rivjērā. Atpūta.

4. diena

Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursija “Montenegro tūre” (par papildus samaksu 39 EUR).

Jūs dodaties uz kalnu virsotni pa gleznaino kalnu ceļu. Apstāšanās panorāmas laukumā, no kuras paveras skats uz Budvas rivjēru. Cetinjes pilsētas apskate - senā, karaliskā Melnkalnes galvaspilsēta. Cetinje ir tipiska Melnkalnes pilsēta, te mīt Melnkalnes dvēsele. Pēc vēlēšanās var apmeklēt Melnkalnes pēdējā Monarhas karaļa Nikola muzeju. Muzejs ir saglabājis karaliskās ģimenes atmosfēru, tostarp mēbeles, traukus, personīgās mantas, karaļa ieročus, dāvanas no Eiropas monarhiem un princeses tērpus. Cetinjē atrodas Ziemassvētku Vissvētākās Dievmātes klosteris, tur tiek glabāti kristiešu relikvijas: Jāņa Kristītāja labā roka, Cetinskas Svētā Pētera atliekas un Svētā Krusta daļiņas. Tālāk dodamies vēl augstāk kalnos, uz Negusi ciematu. Izbaudīsiet kalnu svaigo gaisu un smaragdu pļavas! Kādreiz Negushi bija Melnkalnes monarhu dzimtes ligzda, bet šodien tas ir nacionālās delikateses izveides centrs. Šeit tiek ražots slavenais Melnkalnes pršuts (kūpināti-vītināti cūkgaļas šķiņķi) saskaņā ar vecajām receptēm, kā arī dažādi sieri, desas, vīns un raki. Brīvs laiks degustācijām par papildu maksu 4,50 EUR un iespēja iegādāties Melnkalnes virtuves ēdienus. 

Brīvais laiks.

Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

5. DIENA

Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Albāniju (papildu maksa 59 EUR.).

Pases kontrole. Ceļš uz Škodru. Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6. gs.p.m.ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta Albānijā. Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4. gs. p.m.ē. un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem Albānijā. Slavenā Sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums. Katoļu baznīcas Svēta Stefana apmeklējums (galvēna romiešu-katoļu baznīca pilsēta). Masku rupnīcas apmeklējums, kurā tiek izgatavoti apmēra 20 tūkstošu masku gadā, apmērām 80% no maskām tiek eksportēti uz Venēciju, Franciju, Grieķiju, Japānu, Kanādu un ASV. Pastaiga pilsētā: skaistās šauras ieliņās ar 18. gs. div- un trīsstāvu mājām. Apmeklēsim pareizticīgo baznīcu (vienīgā Skodrā) un musulmaņu mošeju. Šāda reliģiju triāde ir katrā Albānijas pilsētā, kur musulmaņu mošejas sadzīvo blakus katoļu un pareizticīgo dievnamiem. Izbraukšana uz Kruju. Kruja – viduslaiku pilsēta, kas ir celta 600 metru virs jūras līmeņa. Kaujas centrs pret Osmaņu impēriju. Pilsētas cietokšņa un etnogrāfiskā muzeja apmeklējums. Brīvs laiks senā 17. gs. austrumu tirgū. Pēc vēlēšanās, pusdienas Krujā ar tradicionālu albāņu virtuvi (papildu maksa).

Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

6. DIENA

Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursija “Kotoras līcis” (par papildus samaksu 39 EUR).  Kotoras līcis – viena no visgleznainākajām vietām Melnkalnē. 

Jūs gaidīs tikšanās ar burvīgajām Vidusjūras pilsētiņām.

Kotora tiek uzskatīta par vislabāk saglabāto viduslaiku Vidusjūras pilsētu un tā ir iekļauta UNESCO sarakstā. Pār pilsētu ir valdījušas dažādas impērijas, bet Kotoras arhitektūras tēlu ir noteikusi Venēcijas Republika, kura valdīja pār Kotoru 15.-18. gs.

Perasta savu mūsdienīgu tēlu ir ieguvusi 17.-18. gs. Pašlaik tā ir pilsēta-muzejs ar pilīm un baznīcām Venēcijas baroka stilā. No šejienes paveras fantastiski skati uz Kotoras līci.

Tivata – mūsdienu pilsēta ar lielisku krastmalu. Porto Montenegro jahtu ciematiņā, kas ir pilsētas daļa, var vērot sniegbaltās jahtas, sākot ar vismazākajām un beidzot ar luksusa klases jahtām.

Brīvais laiks.

Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

7. diena

Apartamentu atbrīvošana. Ceļš uz Horvātiju. Ekskursija Dubrovnikos.

Dubrovniki izskatās pēc pasakainas karalistes. Vēl viduslaikos, lai aizsargātu pilsētu no iebrucējiem, tai apkārt uzcēla aizsargmūri, kas nemainīgā izskatā ir saglabājies līdz mūsdienām. Pilsētas vēsturiskā daļa ir vislabākais senās arhitektūras paraugs reģionā. Pilis un katedrāles baroka, gotikas, Renesanses stilā apbur ar savu neatkārtojamību.

Un, protams, Dubrovniki ir slaveni ar savām dekorācijām, kuras var redzēt virknē filmu, bet bodīšu skaitu, kas veltītas pasaulē slavenām seriālam, pat nevar nosaukt.

Brīvais laiks.

Pēc vēlēšanas, brauciens ar kuģīti (piemaksu precizēt pie grupas vadītāja).

Nakts brauciens uz Poliju. 

8. diena

Ierašanās Polijā. Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

9. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Rīgu.

Ierašanās vēlu vakarā/naktī.

 

Nosūtīt pieprasījumu

8 - 4 =
http://www.ntravel.lv/lv/karstakie-piedavajumi/216-autobusu-ture-uz-melnkalni-no-99-eur
216