"N-TRAVEL"  Ceļojumu aģentūra:   +371 63 02 10 67

slide1.travel

Pasakainā Bavārija ar Oktoberfesta apmeklējumu no 149 EUR!

germany-october

Ceļojuma datums: 25.09.-30.09.2019

Ceļojuma cenā no 149 EUR+ekskursiju-transporta pakete 99 EUR ietilpst:

 • 3 naktis *** viesnīcā ar brokastīm Vācijas teritorijā (viena vieta divvietīgā numuriņā);
 • 2 naktis *** viesnīcā ar brokastīm Polijas teritorijā (viena vieta divvietīgā numuriņā);
 • Grupas vadītāja pakalpojumi;
 • Vieta tūrisma klases autobusā;
 • Ekskursija Minhenē;
 • Ekskursija Vircburgā;
 • Ekskursija Nirnbergā;
 • Transfērs uz Oktoberfest teritoriju.

Cena bez ekskursijas paketes iegādes - 239 EUR.

1. DIENA.

Izbraukšana no Rīgas agri no rīta.

Tranzīts Polijas teritorijā.

Iekārtošanās 3* viesnīcā, atpūta.

2. DIENA.

Brokastis.

Numuru atbrīvošana.

Brauciens uz Nirnbergu. Pastaiga pa pilsētu.

Nirnberga ir moderna pilsēta ar rosīgu dzīvi un pusmiljonu iedzīvotāju. Īpašas atmosfēras un mājīguma pilnā pilsēta ielūdz pastaigās, aicina vērot un gūt atklāsmes. Īpašais pilsētas gars ir labi jūtams vecpilsētā ar tās daudzajām omulīgajām vietām un ļoti pieņemamām cenām veikalos. Sv. Lorenca baznīcas ēnā spēlē ielu muzikanti no visām pasaules malām, bet netālu no Dīrera Nama siltajos vasaras vakaros ir sastopami mūsdienīgi dzīves cienītāji. Šī ir Nirnbergas pievilcīgā puse: šeit harmoniski līdzās pastāv vecs un jauns, moderns un vēsturisks. Nirnbergā Jūs gaida daudz pārsteigumu.

Brīvais laiks.

Došanās uz 3* viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

3. DIENA.

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Minheni.

Minhene ir Bavārijas galvaspilsēta un apskurbinošākā pilsēta pasaule. Minheni pilntiesīgi dēvē par alus galvaspilsētu. Tā ir viena no bagātākajām, viesmīlīgākajām un mājīgākajām pilsētām Vācijā. Ekskursijas laikā redzēsiet pilsētas centrālo daļu – Marienplatz ar slaveno pulksteni, Frauenkirche – lielāko baznīcu pilsētā, katedrāli, alus pili, Hofbrojhaus restorānu un virkni citu vietu.

Brīvais laiks.

Talāk transfērs uz Oktoberfest festivāla teritoriju - lielākais alus festivāls pasaulē ! Svētku dzimtene, tradicionāli skaitās Vācija, bet festivāla sirds - Minhene. Šie svētki tiek uzskatīti par vienu no lielākajiem tautas festivāliem pasaulē. Ikgadēji uz Minhenes festivālu brauc vairāk ka miljons cilvēku ne tikai no Vācijas, bet arī no visas pasaules. Festivāls ir slavens ar dažādām atrakcijām, ar svētku atmosfēru un tajā ir ļoti liels skaits alus teltis.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

4. DIENA.

Brokastis.

Brīva diena vai ekskursijas brauciens uz Bavārijas pilīm (piemaksa 45 EUR. Ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Dosimies uz Hoenšvangau pili.

Neliels vācu Švangau ciematiņš, kas atrodas uz pakalna biezu mežu ielokā, ir pazīstams visā pasaulē, pateicoties Hoenšvangau pilij. Pili ir uzcēluši Švangau bruņinieki. Interesanti, ka Hoenšvangau pils nosaukums burtiski tiek tulkots kā „augstā gulbju zeme”. Karalis Ludovigs mīlējis gulbjus, tāpēc pilī daudz kas ir saistīts ar putniem. Piemēram, strūklaka gulbja izskatā pagalmā, gulbju attēli uz pils sienām.

Iekšpusē pils ir arī ļoti skaista. Šeit dominē lillā un violetie toņi, apkārt ir zelts. Pilī ir virkne kultūras relikviju, piemēram, klavieres, kuras spēlēja Vāgners. No pils paveras ļoti skaists skats uz ezeru.

Tālāk seko brauciens uz senatnīgo Noišvānšteinas pili - Ludoviga XI mīļākā vieta, kas kļuvusi par Dusošās skaistules pils prototipu Disnejzemē. Šī pils ir apbūrusi komponistu Čaikovski, un tieši šeit, pēc vēsturnieku domām, viņam ir dzimusi ideja par „Gulbju ezeru”.

Šī pils it kā planē virs nepieejamiem kalniem un apbur ar tās izskatu. Pils tika restaurēta 2009. Gadā, piešķirot pilij vēl lielāku varenību un izsmalcinātību.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

5. DIENA.

Brokastis.

Numuru atbrīvošana.

Ceļš uz Vircburgu. Ekskursija pilsētā.

Vircburga atrodas Bavārijas federālās zemes ziemeļrietumu daļā un ir slavenā ar tās arhitektūru un vīniem, bet Vircburgas rezidence ir viena no labākajām baroka stila celtnēm mūsdienās, būdama par UNESCO Pasaules mantojuma daļu. Vircburga ir slavena arī ar tās festivāliem. Š, kas ir tradicionāli, kā arī Mocarta, Baha, džeza festivāli, Eiropā lielākais afrikāņu kultūras festivāls, Vircburgus kinofestivāls. 

Brīvais laiks.

Došanās uz 3* viesnīcu Polijas teritorijā. Atpūta.

6. DIENA

Brokastis.

Numuru atbrīvošana.

Ceļš uz Rīgu

Ierašanās vakarā/naktī.

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES:
 • Оbligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos - 110 EUR;
 • Ekskursijas brauciens uz Bavārijas pilīm (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes) - 45 EUR;
 • Noišvānšteinas pils: pieaugušiem ~13 EUR, bērniem līdz 18 g.v. - bezmaksas.
 
 
 

Nosūtīt pieprasījumu

7 * 2 =
http://www.ntravel.lv/lv/karstakie-piedavajumi/215-pasakaina-bavarija-149-eur
215