"N-TRAVEL"  Ceļojumu aģentūra:   +371 63 02 10 67

slide1.travel

Portugāle! 8 naktis! € 599.00

portugalija3

Portugāle! Madride - Porto - Koimbra - Fatima - Batalja - Lisabona! 8 naktis!

Izlidošana: 12.10.2017 / 8 naktis € 699 € 599.00

 

Ceļojums uz Portugāli – burvīgu, klusu Eiropas provinci – piedāvā iepazīt neskartu dabu, kas mijas ar attīstītu tūrisma infrastruktūru, kurā cieņā tiek turētas nacionālās vērtības, kas itin labi sadzīvo ar eiropeiskām tradīcijām. Viena no portugāļu nacionālajām iezīmēm ir viesmīlība, un to, ka esat gaidīts ar prieku, Jūs sajutīsiet uzreiz pēc ierašanās. Turklāt patīkami pārsteidz vietējo iedzīvotāju gatavība vienmēr steigties palīgā, ja nepieciešams, un tas netraucē saglabāt portugāļiem raksturīgo rāmo pašcieņu, laipnību un atturību. 
Plašās smilšu pludmales un skarbās piekrastes klintis, pret kurām šķīst Atlantijas okeāna viļņi, zaļumiem klātās lēzenās augstienes, kalnu virsotnes, sarkanā zeme un ziedu pārpilnība – tas viss un vēl vairāk Jūs sagaida ceļojumā pa Portugāli... Portugāle ir izcila vieta, kur katrs var atrast sev tīkamo – kā pirmatnējas ainavas, kas pārsteidz ar tik mazai valstij netipisku, apbrīnojamu daudzveidību, tā arī diženus astoņus gadsimtus senās valsts vēstures lieciniekus – arhitektūras un kultūras pieminekļus. Dāvājiet sev atpūtu „pasaules malā” - šeit Jūs gaida neaizmirstamas, iespaidu pilnas dienas!
 
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Lidojums Rīga - Madride - Rīga;
  • Rokas bagāža 1 soma līdz 8 kg;
  • Nododamā bagāža līdz 20 kg;
  • Grupas vadītāja pakalpojumi visa ceļojuma laikā;
  • Transporta pakalpojumi;
  • Izmitināšana 3* viesnīcās, 8 naktis ar brokastīm.

   

  Uzmanību! Ja Jūs braucat ceļojumā viens, būs nepieciešams piemaksāt par vienvietīgo viesnīcas numuriņu. Piemaksas cenu var uzzināt ofisā.

Svarīgi! Ceļojumam būs nepieciešama pase, kas izsniegta pēc 30.06.2002. un ir derīga kā minimums 6 mēnešus pēc atgriešanās.Bērniem līdz 18 gadiem ir nepieciešama dzimšanas apliecība un notariāli apstiprināta pilnvara, gadījumā, ja bērns ceļo bez vecākiem.

 

CEĻOJUMA PROGRAMMA:
 
1. DIENA.
Satikšanās lidostā. 
Lidojums uz Madridi.
Transfērs uz viesnīcu. 
Nakts viesnīcā.
 
2. DIENA.
Brokastis.
Ekskursija Madridē.
Madride - ievērojama pilsēta, galvaspilsēta un Spānijas sirds. Tā ir neaprakstāmi skaista pilsēta ar lielu dažāda laikmeta burvīgo piļu skaitu, lieliskiem parkiem un apburošām ūdenstrūklakām. Ģeniālie pasaules slaveno mākslinieku darinājumi, tādu kā Djego Velaskess, Fransisko Goja, Rembranta, Ticiāna, rotā Prado muzeja zāles.
Prado muzejs ir viens no ievērojamākiem Madridas apskates objektiem, kas ik gadu vilina miljoniem tūristu. Jebkurš cilvēks, kas ir apmeklējis Madridi, ilgi paliks iespaidā, pateicoties pilsētas kultūras un vēsturiskam mantojumam, kā arī spilgtiem svētkiem, kas dāvā prieku un optimismu uz ilgu laiku.
Brīvais laiks. Iespēja apmeklēt Prado muzeju, Karaļnamu vai mūsdienu mākslas Muzeju.
Nakts viesnīcā Madrides apkārtnē.
 
3. DIENA.
Brokastis.
Dodamies uz Portugāli.
Pa ceļam būs apstāšanās pauze Spānijas vienā no senākajām pilsētām – Salamanka.
Salamanka tiek dēvēta par Zelta pilsētu (La Dorada) un kā vieno no visskaistākajām renesanses pilsētām Eiropā. Salamanka – provinces galvaspilsētā ar tādu pašu vārdu. Šī senākā apmešanās vieta atrodas Kastīlija un Leona autonomajā apgabalā un iedzīvotāju skaits ir 170.000 cilvēku. Pastaigas laikā pa pilsētu redzēsiet slaveno „Gliemežvāku māju”, Sv. Martina baznīcu, Salamankas universitātes bibliotēkas noformējumu plateresko stilā. Tāpat Jums būs iespēja aplūkot Veco un Jauno katedrāli. Vecajā katedrālē darbojas muzejs. Īpašu uzmanību jāvelta arī Salamankas Universitātei, kas ir pats senākais Spānijā.
Salamanka neatstās vienaldzīgu nevienu!
Pastaiga pilsētā.
Pārbrauciens uz Portugāli.
Ierašanās Portu.
Izmitināšana viesnīcā.
 
4. DIENA.
Brokastis. 
Ekskursija Porto pilsētā.
Ceļojums Portugāles ziemeļos būs nepilnīgs, ja neiekļaut tajā stiprināta vīna darītavu apmeklējumu. Visas ceļa zīmes virzīs Jūs uz Porto. Porto – otra pēc nozīmīguma un teritorijas pilsēta pēc Lisabonas. 
Portu ir izvietojusies līdzās Douru upes ietekai Atlantijas okeānā. Tā tiek dēvēta par Ziemeļportugāles galvaspilsētu, un no šī vārda ir cēlies visas valsts nosaukums. Portu tiek uzskatīta par vienu no senākajām cilvēku apdzīvotajām vietām Eiropā, un tās vēsturiskā daļa 1996. gadā tika iekļauta UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Porto vēsturiskajā centrā saglabājušās daudzas celtnes – it īpaši sakrāla rakstura, kuru dekorējumos atrodami grezni barokālā stila greznojumi. Zeltā rotātas ir Sao Francisco un Santa Clara baznīcas. 
 
Portu katedrāle, savukārt, ir viens no vecākajiem un nozīmīgākajiem romāņu arhitektūras pieminekļiem Portugālē. 
Brīvais laiks vai iespēja doties pastaigā ar kuģīti pa Douras upi (pēc vēlēšanās par papildus maksu), no kuras paveras burvīgs skats uz pilsētu. Kuģītis peld zem visiem tiltiem, kas ir pāri upei. Viens no tiltiem ir veidots pēc Eifeļa projekta, kurā var saskatīt līdzību ar Eifeļa torni Parīzē.
 
Programmas noslēgumā Sv. Katerīnas tirgus ielā Jūs sagaida gardas nacionālās pusdienas slavenajā Portu restorānā (par papildus maksu).
 
Mēs piedāvājam slavenā zaļā Portugāles vīna - Vinho Verde degustāciju senajā XVII gadsimta ģimenes muižā (pēc pieprasījuma par papildus maksu 20 EUR, minimālais dalībnieku skaits 30 cilv.).
Ražotie šajā muižā sieri būs lielisks papildinājums Portugāles vīniem, savukārt vīnu muzejā varēs iepazīties ar bagāto vēsturi Portugāles vīna kartē un pastaigāties ciedru dārzā.
Nakts viesnīcā.
 
5. DIENA.
Brokastis.
Apskates ekskursija Koimbra - Fatima - Batalja.
Mūsu ceļojumu mēs sāksim ar pilsētas Koimbra apmeklējumu. Šeit ir pirmā un vecākā Universitāte Portugālē. Universitātes pērle - dekorēts ar zelta apmetumu bibliotēka «Joanina», barokas stilā, kuru var apmeklēt par papildus samaksu (ieejas maksa muzejā 9 EUR / pers).
 
Vēlāk mūs sagaida Fatima, pilsēta, kura šodien piesaista tūkstošiem svētceļnieku no visas pasaules. Pilsēta slēpj trīs noslēpumus, kurus mēs centīsimies atklāt mūsu ceļojumā. 
 
Nākamā vieta, kuru mēs apskatīsimies būs Bataljas pilsēta, kurā atrodas klosteris Santa Maria da Vitoria - viens no lielākajiem šedevriem gotikas stilā Eiropā. 1385. gadā bija nozīmīgs notikums - portugāļi ieguva no Kastīlijas karaļa tiesības uz neatkarību. Pirms kaujas, Žoao I deva zvērestu veidot klosteri un noturēja savu solījumu. Bataljas kaujas klosteris tagad ir aizsargāts kā Pasaules mantojuma piemineklis.
Izmitināšana viesnīcā. 
Nakts viesnīcā.
 
6. DIENA.
Brokastis.
Mūsu ceļojums turpinās. Ceļš turpinās uz Rokas ragu.
Roka rags ir 144 m augsta granīta klints, kuras galā ierīkots skatu laukums, bet pa gravu iespējams nokāpt arī klints piekājē un izbaudīt okeāna varenumu. 
Mēs ceram, ka Jūs novērtēsiet lieliskos Kaškaišas un Eštorilas kūrortus, kurus ir iecienījuši aristokrāti visā pasaulē, kas atrodas uz rietumiem no Lisabonas. Luksusa villas, pludmales, lielas viesnīcas, smalki restorāni, pasaules klases golfa laukumi, viens no slavenākajiem kazino Eiropā, kā arī gleznainā klints „Velna rīkle”.
 
Šajā dienā, mēs piedāvājam Jums ceļojumu uz Sintru.
Senāk Portugāles valdnieki ne tikai uzcēla Sintrā elegantas un ekstravagantas pilis, bet arī radīja daudzus noslēpumus vietējo bagātnieku dzīvē. Jūs sagaida senas šauras ieliņas, daudzas kafejnīcas un restorāni, kur Jums piedāvās nogaršot vietējās konditorejas izstrādājumus ar zīmolu „keižadaš”, mazie veikali ar suvenīriem, ko darina vietējie amatnieki.
Brīvais laiks suvenīru iegādei un pusdienām.
 
Pēc pusdienām mēs ejam uz Lisabonu. Starp Eiropas galvaspilsētām, Lisabona vienmēr ir izcēlusies ar savu eleganci un greznību, iespējams sakarā ar nošķirtību no rosīgās dzīves Parīzē un Romā, vai arī pateicoties portugāļu mentalitātei. Pilsēta ir tik unikāla un atšķirīga, kas valdzina no pirmā acu uzmetiena. Lejupejoša no pakalniem baltā pilsēta vienmēr ir pārpludināta ar saules gaismu. Lisabonā praktiski nav sliktu laika apstākļu, iedzīvotājiem un viesiem Lisabonā labs garastāvoklis ir garantēts!
Brīvais laiks.
Atgriešanās viensīcā.
Nakts viesnīcā.
 
7. DIENA.
Brokastis.
Ekskursija Lisabonas vecpilsētā.
Lisabona - kontrastu pilsēta. Ekskursijas laikā apmeklēsim Baiša un Alta rajonus. Šeit blakus kopā ar Romas mantojumu sadzīvo futūrisms. Mēs nokļūsim parkā Eduardo 7 novērošanas klājā, apskatīsimies marķīza Pombala laukumu, apmeklēsim galveno Tirdzniecības teritoriju un Vecos Alfamas kvartālus, Katedrāli Se, Maria II teātri un Sv. Dominika katedrāli, pastaigāsimies pa seno Augusta ielu, redzēsim Santa Žusta liftu. Ieklausīsimies pilsētas čukstus un mēģināsim sajust tās garu.
Brīvais laiks.
Dienas otrajā pusē došanās uz Spāniju, ierašanās vēlu vakarā Toledo.
Izmitināšana viesnīcā. 
Nakts viesnīcā.
 
8. DIENA.
Brokastis. Došanās uz Meridu. 
Ekskursija Meridā.
Merida - pilsēta ar divi tūkstoši gadu senu vēsturi, slavena ar saviem seno romiešu arhitektūras pieminekļiem. Vēsturiskas vietas šajā pilsētā kalpo kā seno romiešu varas un graciozitātes apstiprinājums.
Brīvais laiks. 
Pārbrauciens uz Toledo. 
Izmitināšana viesnīcā. 
Nakts viesnīcā.
 
9. DIENA.
Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Brīvais laiks vai pastaigas ekskursija Toledo pilsētā (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
1986. gadā Toledo vēsturiskais centrs bija iekļauts UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Taču ne tikai šis fakts padara Toledo par vietu, kur ir jāpavada vismaz viena diena. Vēsturisko ieliņu labirints regulāri pārsteidz un ir dāsns uz dažādiem negaidītiem notikumiem. Patīkami ir tas, ka Toledo ir praktiski neiespējami apmaldīties, pat, ja ļoti gribētos. Lai šķērsotu visu vēsturisko pilsētas daļu, būtu nepieciešams ne vairāk kā trīs ceturtdaļas no stundas.
Ir pietiekami vienkārši virzīties uz augšu, lai izietu uz centrālo Plaza de Zocodover laukumu. Nav iespējams aizbraukt prom no Toledo bez suvenīra. Lielu popularitāti šodien, kā arī senā pagātnē iemanto Damasquinado tehnika - īpaši apzeltīti rotājumi un nelielas gleznas uz melna metāla fona – pats pazīstamākais suvenīrs no Toledo. 
Liela restorānu variācija piedāvās Jums gardas pusdienas. Tradicionāls ēdiens skaitās irbe, savukārt desertā obligāti nogaršojiet marcipānu.
Kulminācija atpūtai Toledo pilsētā būs aizraujošā panorāma uz senpilsētu no straujas upes Taho kraujas. Tie ir paši skaistākie skati uz Toledo, kas mums ir pazīstami, pateicoties El Greko gleznām.
Transfērs uz lidostu. 
Lidojums uz Rīgu.
 
EKSKURSIJU PAKETE (9 ekskursijas) - 199 EUR: 
 • Ekskursija Madridē;
 • Ekskursija Porto;
 • Ekskursija Koimbrā;
 • Ekskursija Fatimā;
 • Ekskursija Bataljā;
 • Ekskursija Kaškaišā;
 • Ekskursija Eštorilā;
 • Ekskursija Lisabonā;
 • Brauciens uz Roka ragu.
 
BĒRNIEM:
Ja Jūs ceļojiet kopā ar bērniem vecumā 0-12 gadiem:
 • Bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketēm un papildus ekskursijām
 
PAPILDUS IZDEVUMI:
 • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numurā - 120 EUR;
 • Ekskursija Toledo - 15 EUR;
 • Ekskursija Meridā - 15 EUR;
 • Kruīzs ar kuģīti Porto - 10 EUR;
 • Brauciens uz vīna degustāciju muižā - 20 EUR;
 • Degustācija - 10 EUR.
portugalija2portugalportugalija1

Nosūtīt pieprasījumu

10 + 2 =
http://www.ntravel.lv/lv/aviocelojumi/208-portug-le-8-naktis
208