"N-TRAVEL"  Ceļojumu aģentūra:   +371 63 02 10 67

slide1.travel

AVIOTŪRE UZ ĪRIJU - SMARAGDA SALU NO 379 EUR

46520190128190021
 Ceļojuma datums Iegādājoties ekskursiju paketi  Bez ekskursijas paketes iegādes 
30.05.-03.06.2019  379 EUR  558 EUR

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Lidojums Rīga - Dublina - Rīga
 • Rokas bagāža līdz 10 kg (40x20x25 cm)
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • 4 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (divvietīga izmitināšana)

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE - 189 €:

 • Ekskursija Dublinā
 • Ekskursijas brauciens „Konnemaras nacionālais parks + Kailmoras abatija” (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~13 EUR)
 • Ekskursija Galvejā
 • Ekskursijas brauciens uz Mohēras klintīm (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~8 EUR)
 • Ekskursija uz Bunrati pili un tautas parku (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~17 EUR)
 • Ekskursija „Boinas upes ielejas dolmeni un Malahaidas pils” (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~26 EUR)

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES:

 • Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajā numuriņā - 180 EUR
 • Transfērs uz Ginesa alus rūpnīcu un Teeling viskija darītavu (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~35-50 EUR atkarībā no izvēlēta degustācijas komplekta) - 15 EUR
 • Nododamā bagāza līdz 10 kg (55x40x20 cm) turp un atpakaļ - 40 EUR
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg viena virzienā - 45 EUR

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā.

Lidojums Rīga - Dublina (22:40-23:45)

Transfērs uz viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā Dublinas apkārtnē.

2. DIENA

Brokastis.

Apskates autobusu ekskursija Dublinā.

Ekskursijas laikā varēsiet no ārpuses apskatīt Sv. Patrika katedrāli (St. Patrick Cathedral), kas tika uzcelta 13.gs., un kuras izskats ir saglabājies līdz mūsu dienām, Triniti koledžu (Trinity College) – senāko valsts universitāti, kas ir slavenā ar savu bibliotēku, glabājot kristiešu manuskriptus, piemēram, Ķeltu grāmatu (Book of Kells). Grāmata tika sarakstīta 800. gadā Dublinas pilī (Dublin Castle), kuras celtniecība tika uzsākta 12. gs. Pils vēsture ir cieši savīta ar angļu klātbūtni Īrijā (angļu kundzība ilga gandrīz tūkstoš gadu, līdz pat 1921. gadam) vairāku gadsimtu garumā.

Brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās, piedāvājam transfēru uz Ginesa alus rūpnīcu (Guinness Storehouse) un Teeling viskija darītavu (papildu maksa 15 EUR) (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~35-50 EUR (atkarībā no izvēlēta degustācijas komplekta)

Jūsu uzturēšanās laikā septiņu stāvu augstajā Guinness Storehouse, Jums pastāstīs par slavenā alus tapšanas un ražošanas vēsturi, šeit var apmeklēt firmas restorānu, no kura logiem paveras lieliskais skats uz Dublinu. Mēs arī apmeklēsim Teeling viskija darītavu un degustēsim pasaulē slaveno īru dzērienu.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

3. DIENA

Brokastis

Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš valsts rietumos.

Ekskursijas brauciens „Konnemaras nacionālais parks + Kailmoras abatija” (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~13 EUR).

Kailmoras abatija ir Mero grāfistes pērle. 1864. gadā Kailmoras muižas īpašnieks, Mitčels Henrijs, ir uzcēlis ārpilsētas pili skaistā kalna ezera piekrastē savai sievai. Pēc viņas traģiskās nāves par piemiņu lēdijai Mitčelai tika uzbūvēta kapela parkā netālu no viņu mājas.

Apskates ekskursija Galvejā (Galway), kas ir viena no muzikālajām un kolorītajām Īrijas pilsētām.

Iekārtošanās viesnīcā Galvejas apkārtnē, atpūta.

4. DIENA

Brokastis.

Numuru atbrīvošana.

Ceļš uz slavenām Mohēras klintīm (Cliffs of Moher) (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~8 EUR).

Slavenās īru klintis tika izveidotas vēl 6 000 g. p.m.ē. Tās atceras pirmos ieceļotājus, kas šajās vietās uzrodas daudzus gadus atpakaļ — skifus, angļus, skotus, dāņus. No šejienes paveras lielisks skats uz Atlantijas okeānu no 215 m augstuma. Mohēru klintīs tika filmētas dažas ainas filmai „Harijs Poters un Jauktasiņu Princis”. Dienas otrajā pusē ir ieplānots Bunrati pils un tautas parka apmeklējums (Bunratty Castle and Folk Park) (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 17 EUR). Pils ar dramatisku un asiņainu vēsturi, ar 15.-16. gs. interjeru, kurā dzīvoja slavenie O'Braiena klana ķeltu karaļi. Pie pils mūriem atrodas sens 19. gs. īru ciems ar celtnēm, kas tika atvestas no visas Īrijas. Šeit ir daktera māja, skola, lombards, bārs, preču tirgotāja nams, pasts… Pils un ciema apmeklējums dāvā iespēju sajust atmosfēru, kādā dzīvoja 19. gs. īri.

Brauciens uz Dublinu.

Iekārtošanās viesnīcā Dublinas apkārtnē, atpūta.

5. DIENA

Brokastis

Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursija „Boinas upes ielejas dolmeni un Malahaidas pils” (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~26 EUR)

Nauts, Ņugrendžs, Douts – dolmeni, kas atrodas Boinas upes ielejā. Tie tika izveidoti aptuveni 5000 gadu atpakaļ vēlīnā akmens laikmeta laikā, dolmeniem kļūstot par vienām no senākajām celtnēm pasaulē – tie ir senāki par Gīzas piramīdām par 500 gadiem un par 1000 gadiem senāki, nekā Stounhendža. Pa ceļam uz lidostu mēs apmeklēsim Malahaidas pili, kas tika uzcelta 1185. gadā – viena no senākajām Īrijā, tai paliekot neskartā veidā gan no ārpuses, gan no iekšpuses, neskatoties uz to, ka pils ir pārdzīvojusi virkni drūmo laiku Īrijas vēsturē. Saskaņā ar leģendu, pilī mīt 5 spoki.

Ceļš uz lidostu.

Lidojums uz Rīgu.

Rīga - Dublina (17:05-22:15).

Nosūtīt pieprasījumu

9 + 5 =
http://www.ntravel.lv/lv/aviocelojumi/207-atp-ta-pie-sarkan-s-j-ras-eilat-8-dienas
207