"N-TRAVEL"  Ceļojumu aģentūra:   +371 63 02 10 67

slide1.travel

Čehija pieaugušajiem un bērniem!

chekhiya-e1450816695879

Prāga ir vieta, kur skaidri redzamas visbrīnumainākās Jaunās Eiropas pārvērtības. Daudziem iespējams jau aizmirsies, kā pirms nedaudz vairāk kā 20 gadiem Čehoslovākijā krita "dzelzs priekškars" – tas bija notikums, kas iedvesmoja visu pasauli. 

Kopš tā laika Prāga ir izteikti mainījusies!Tagad šajā pilsētā redzamas mirdzošas IT jomas uzņēmumu biroju ēkas, glamūrīgi modes veikali, kā arī modelēm līdzīgas daiļā dzimuma pārstāves, kas vieglā gaitā pārvietojas pa apkārtni - visbiežāk jaunu biznesmeņu pavadībā. Visa šī mūsdienu atmosfēra itin veiksmīgi ietilpst restaurētā baroka stila arhitektūras un vecpilsētas bruģa vidē. Pilsētas šarms iet līdzi jebkurā gadalkaikā, un tās skaistumu var baudīt dienām, mēnešiem vai visu dzīvi. Pilsēta ir kā brīvdabas muzejs un pastaiga pa to ir kā gājiens cauri vēsturei.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

23.08 - 27.08.2017 - 5 dienas - € 129.00

1. DIENA.
05:00 izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai, Polijai, Čehijai. Pusdienu pauze Polijā. Vēlu vakarā ierašanās Prāgā. Nakts viesnīcā Prāgā.

2. DIENA.
Brokastis. 
Dienas pirmajā pusē Prāgas zooloģiskā dārza apmeklējums (pēc vēlēšanās, ieejas biļetes apmaksājamas atsevišķi). 
Prāgas zoo ir viens no bagātākajiem Eiropā un tas ir ierindots 7 pasaules humānāko zooloģisko dārzu sarakstā. Šeit ir gan bērnu laukumi, dažādas trases starp voljēriem, kur dzīvnieku turēšanas apstākļi līdz pēdējam sīkumsm pietuvināti dabīgajiem dzīves apstākļiem, gan izzinoši materiāli. Varat daudzus dzīvniekus pamīļot, pabarot ar speciāli šim nolūkam sagatavotu barību.
Parka teritorijā atrodas arīkafejnīcas, kur varēsiet veldzēt izsalkumu.

Dienas turpinājumā iesakām ekskursiju pa Prāgu (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu). 
Svētā Vita gotiskā katedrāle, Prāgas Pils komplekss, Kārļa IV tilts ar 30 unikālām skulptūrām, Vecpilsētas laukums ar savu slaveno astronomisko pulksteni, Karaliskais ceļš. Brīvais laiks Prāgā. Palutiniet sevi ar vispopulārāko čehu nacionālo ēdienu - knēdeļiem (ir kviešu knēdeļi, kas atgādina baltmaizes mīkstumu, un kartupeļu knēdeļi, kas ir līdzīgi apceptam kartupeļu biezenim). Noteikti vajadzētu nogaršot slaveno sīpolu vai ķiploku zupu un senās virtuves ēdienus – medījuma pastēti vai pankūkas ar plūmju džemu. Čehu nacionālais dzēriens, protams, ir slavenais čehu alus! To Jūs varēsiet nogaršot kādā no nacionālajiem krodziņiem. Izbaudiet Prāgu visā tās krāšņumā. Neskaitāmie suvenīru veikaliņi, muzeji, atmosfēra – tas viss brīvajā laikā Jums liks justies kā pasakā!

Vakarā piedāvājam skaistu kruīzu pa Vltavas upi (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu), kur baudot brīnišķīgu čehu ēdienu, varēsiet apskatīt Čehijas galvaspilsētu Prāgu. Nakts viesnīcā Prāgā.

3. DIENA.
Brokastis. piedāvājam doties uz populāro čehu kūrortu Karlova Vari (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Kūrortpilsētā Karlovi Vari cilvēki bieži vien jūtas kā svētkos, kuri nebeidzas. Šai sajūtai kopā ar citiem faktoriem apvienojas dažādas mazas mozaīkas lauskas: burvīga arhitektūra, kolonādes, un spēcīgs ārzemju tūristu maisījums, nebeidzamais „Vržidla” (geizera) ritmiskais pulss, avotu sanēšana un to karstā elpa, saldā vafeļu smarža, kūrortorķestra mūzika un patīkama sapratnes atmosfēra starp cilvēkiem.  Brīvs laiks patstāvīgai pilsētas baudīšanai.
Vakarā atgriešanās Prāgā.

4. DIENA.
Brokastis. Pārbrauciens līdz Drēzdenei – „Florencei” uz Elbas. 
Iepazīšanās ar vēsturisko pilsētas daļu (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu): teātra laukums, Cvingera pils, Rātslaukums, svētā Krusta baznīca. Cvingers – pils ansamblis, vācu baroka košs piemineklis ir milzīga, taisna esplanāde, kur ir paviljoni, varonīgas statujas, simetriskie dārzi un galerijas, Kroņa vārti, kas ir kronēti ar karalisko kroni no apzeltītā vara.  Tā nosaukums ir radies no vācu vārda „iekarot”, „uzvarēt”: vieta, kur atrodas Cvingers agrāk bija daļa no Drēzdenes cietokšņa. Šeit iekšā pagalmā notika turnīri, tika rīkoti svētki un salūti. Šodien šeit atrodas muzeji. Vecās pilsētas apskate vietējā gida pavadībā. Brīvajā laikā – tirdzniecības centru apmeklēšana, alus ar Bavārijas desiņām. Pārbrauciens līdz Polijai. Nakts viesnīcā Polijā, Vroclavas apkaimē. 

5. DIENA.
Brokastis. Brauciens cauri Polijai, Lietuvai. Vakarā atgriešanās Rīgā.

Papildus izdevumi:

 • Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - 69 EUR;
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 69 EUR;
 • Kruīzs pa Vltavas upi 20 EUR (cenā ēdināšana zviedru galds un iepazīšanās dzēriens);
 • Ieejas biļetes muzejos, izklaides programmās;
 • Ieejas biļetes Zoo 195 Kč (~7,50 EURO) / bērniem 150 Kč (~5,80 EURO);
 • Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 Kč (~0,90-1,25 EURO);
 • Pusdienas no 150 Kč (~5,80 EURO);
 • Muzeji Prāgā 50 – 300 Kč (~1,90-11,50 EURO);

Ekskursiju cenas:

 • Ekskursija Prāgā ar kājām vietējā gida pavadībā (apm. 3.5-4 stundas) 30 EUR/ bērniem 20 EUR
 • Izbraukuma ekskursija Karlova Vari 40 EUR/ bērniem 25 EUR (cenā iekļauts transfērs, gids, ieejas biļetes)
 • Ekskursija Drēzdenē 40 EUR/ bērniem 20 EUR (Bērni līdz 12 gadiem!)

Ceļazīmes cenā ietilpst:

 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs);
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

Ceļazīmes cenā neietilpst:

 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

Svarīga informācija:

 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
chekhiya-960x500619bffa87b7d7132f2926d1c13a4e1eef1241e04big

Nosūtīt pieprasījumu

10 + 1 =
http://www.ntravel.lv/lv/autobusu-celojumi/188-ehija-pieaugu-ajiem-un-b-rniem
188